• Stomatologia estetyczna
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław

Stomatologia Estetyczna we Wrocławiu

Stomatologia estetyczna dedykowana jest osobom, które mają problem z wyglądem własnych zębów. Może być to spowodowane ich brzydkim kształtem lub zabarwieniem. Dział stomatologia estetyczna dotyczy wielu aspektów korygujących estetykę uśmiechu, m.in. kształt zębów, kolor zębów, ustawienie zębów (zgryz), obecność osadów nazębnych, stan szkliwa, stan dziąseł i przyzębia. W celu zapewnienia naszym Pacjentom we Wrocławiu zdrowego uśmiechu z gwarancją na wiele lat konieczne jest więc podejście zarówno kompleksowe jak i indywidualne do Pacjenta, które uwzględnia wiele dziedzin stomatologii.

W naszym gabinecie stomatologicznym CLINIDENT Wrocław, gdy zajdzie taka potrzeba, to leczenie wykonywane jest przez kilku lekarzy specjalizujących się w wielu dziedzinach stomatologii. Podczas takiego leczenia lekarze komunikują się między sobą na konsyliach lekarskich. Dzięki temu ich wspólna praca daje gwarancję doskonałych efektów leczenia u naszych Pacjentów, nawet tych borykających się z różnymi problemami rzutującymi na estetykę uzębienia. Likwidowanie przebarwień czy wybielanie są jednymi z rozwiązań proponowanych przez tę dziedzinę dentystyki.

Wszystkie uzupełnienia stomatologiczne wykonywane w gabinecie CLINIDENT są projektowane indywidualnie dla każdego Pacjenta: dobierane do rysów twarzy, uśmiechu, linii dziąseł, zgryzu. Pozwala to osiągnąć wyjątkowy efekt estetyczny zębów i całego uśmiechu. Podczas leczenia gdy jest taka potrzeba, to zapewniamy estetyczne uzupełnienia tymczasowe, a całość odbywa się w komfortowym gabinecie, z uwzględnieniem znieczulenia miejscowego.


Licówki porcelanowe

Przed założeniem licówek
Przed założeniem licówek
Po założeniu licówek
Po założeniu licówek

Licówki są uzupełnieniami estetycznymi poprawiającymi estetykę zębów, głównie w odcinku przednim. Licówki pozwalają uzyskanie takiego koloru, kształtu i położenia zębów, aby uzyskać maksymalnie naturalny i estetyczny uśmiech dopasowany w aktualny stan jamy ustnej Pacjenta. Licówki są rozwiązaniem osób, które nie są zadowolone z koloru i kształtu aktualnych zębów. Ponadto licówkami można przykryć naturalne uszkodzenia zębów np. pęknięcia, rysy, złamania, czy przebarwienia których nie można wybielić podczas zabiegu wybielania zębów.


Korony porcelanowe

Korony pełnoceramiczne
Korony pełnoceramiczne

Naturalny ząb składa się z korzenia zęba i jego korony. Korona jest częścią, którą widzimy w ustach do początku dziąsła i jako że jest to zauważalna część zęba, to od niej zależy estetyka zębów i całego uśmiechu. Jeśli naturalny ząb ulega zniszczeniu w takim stopniu, że niemożliwa jest odbudowa kompozytowa (czyli standardowy zabieg odbudowy przez wypełnienie, inaczej: plomba), to wtedy możemy zastosować korony protetyczne. Korona protetyczna jest zacementowana na stałe tzn. że nie można jej wyjąć z ust. Oprócz rezultatu w postaci odtworzenia uszkodzonego zęba, to koroną protetyczną możemy przygotować nowy kształt zęba, jego wielkość i kolor. Korony protetyczne są także częścią leczenia implantologicznego, ponieważ implant odtwarza część korzeniową zęba, a część korony zęba uzupełnia się za pomocą korony protetycznej.

Inne zagadnienia o: stomatologia estetyczna Wrocław:

Pacjenci wybierający leczenie i zabiegi stomatologii estetycznej w gabinecie stomatologicznym CLINIDENT we Wrocławiu podkreślają ogromne znaczenie poprawy komfortu życia i samopoczucia w związku z korektą wyglądu uzębienia.

Piękny biały uśmiech zwiększa pewność siebie, a pozbycie się kompleksów i stresów związanych z wyglądem powoduje swobodę komunikacji, ułatwia wystąpienia publiczne, zapewnia łatwiejsze nawiązywanie kontaktów, a także lepiej się w lustro patrzy.

Jako gabinet z wieloletnim doświadczeniem wiemy jak uciążliwe potrafią być braki lub usterki w uzębieniu. Dlatego zachęcamy do pierwszego spotkania i konsultacji z naszym specjalistą stomatologii estetycznej. Wspólnie znajdziemy dobre rozwiązanie wszystkich Państwa problemów stomatologicznych.


Leczenie estetyczne zębów Wrocław

Białe równe, piękne zęby, to oznaka zdrowia i urody, nowoczesne zabiegi stomatologii estetycznej, pozwolą przywrócić Państwu piękny uśmiech. Możemy zmienić kształt, kolor i ustawienie zębów.

To właśnie ten dział stomatologii dba o piękny wygląd każdego z nas. Zespół specjalistów w skład których wchodzi lekarz stomatolog, technik dentystyczny a czasami nawet chirurg plastyczny poprawi każdy uśmiech i sprawi, że poczujecie się znakomicie.

Elementami poprawiającymi nasz uśmiech może być m. in. wybielanie zębów, korekta ich kształtów i koloru poprzez licówki czy bardzo estetyczne korony pełnoceramiczne wykonane w najwyższej technologii.

Zapraszamy na konsultację, aby omówić wszystkie możliwości. Przedstawimy możliwości indywidualnego leczenia. Będziesz mieć możliwość wyboru z proponowanych metod z ich cenami, aby odpowiadał Ci efekt końcowy i budżetowy.

Zagadnienia: stomatolog estetyczny, licówki wrocław, leczenie licówkami u stomatologa, gabinet stomatologiczny, licówki na zęby