• Ostry dyżur
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław

Pogotowie stomatologiczne Wrocław

Pomoc stomatologiczna potrzebna pilnie? Nasi profesjonalni stomatolodzy sprawują dyżur stomatologiczny w czasie Koronawirusa. Przyjmujemy nagłe przypadki. Umawiamy Pacjentów tylko na konkretny termin z przestrzeganiem specjalnych procedur bezpieczeństwa Pacjentów i naszego stomatologa w związku z pandemią wirusa COVID-19. Oferujemy pomoc w ostrych, nagłych przypadkach bólowych zęba i stanach zapalnych zęba.

Pogotowie stomatologiczne CLINIDENT we Wrocławiu powstało dla Pacjentów, którzy w nieszczęśliwych okolicznościach doznali urazu jednego zęba, całej szczęki lub odczuwają silny mocny ból zęba, którego nie są w stanie zwalczyć domowe sposoby. W takiej sytuacji Pacjenci muszą zgłosić się do stomatologa. Jeśli nie odbieramy telefonu, bo np. jest już bardzo późno, to wejdź na formularz internetowy, a oddzwonimy jutro rano z propozycją terminu szybkiej wizyty.

Dyżur stomatologiczny Wrocław

Gdy nagle zaboli Cię ząb nasz czynny stomatolog skutecznie, szybko i bezboleśnie pomoże Pacjentowi na wizycie. Nie będziesz już więcej czekać z bólem. Oferujemy pomoc w nagłych, silnych przypadkach bólowych zęba i stanach nagłych zębów. Dyżur stomatologiczny CLINIDENT naszego pogotowia stomatologicznego we Wrocławiu to metoda gdy nagle zaboli Cię ząb, dostaniesz krwawienia z dziąseł, ząb zaczyna się ruszać, ząb się poluzował albo złamał. Wtedy nasz specjalista stomatolog szybko, skutecznie i bezboleśnie wykona niezbędne zabiegi stomatologiczne. Nie musisz już więcej czekać z bólem!

Pogotowie stomatologiczne
Dyżur stomatologiczny Wrocław
UWAGA! Przyjmujemy tylko i wyłącznie po wcześniejszej rejestracji!
Zastrzegamy, że w sytuacjach takich jak: sterylizacja narzędzi, dezynfekcja pomieszczeń gabinetu, czy obecność lekarza przy innym Pacjencie, nie będziemy wstanie odebrać telefonu lub podjąć się pilnego leczenia.

Dentysta Ostry dyżur Wrocław

Całodobowe pogotowie stomatologiczne CLINIDENT Wrocław dla osób dorosłych i dzieci zaprasza do korzystania w nagłych przypadkach bólowych zębów. Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, dzięki czemu przyjmujemy często aż dwóch Pacjentów równocześnie. Ze względu jednak na koszty zatrudnienia lekarza stomatologa w nocy, nasze pogotowie stomatologiczny dyżuruje jeden lekarz. Niestety też czasem może nie być otwarte ze względu na dyspozycyjność stomatologa, dlatego najjpierw należy zadzwonić na nasz numer spacjonarny, żeby sprawdzić czy na naszym ostrym dyżurze stomatologicznym przyjmuje aktualnie lekarz stomatolog. Jeśli nikt nie odbiera, to ostry dyżur dziś nieczynny. Wtedy zostaw nam wiadomość na formularzu kontaktowym na naszej stronie internetowej. Oddzwonimy z samego rana i zaproponujemy najbliższy termin, aby ulżyć Ci z nagłym przypadkiem bólowym. Pomagamy nie tylko w przypakach silnego bólu zęba, ale także złamania zęba, wybicia zęba, itp. Nasz stomatolog prowadzący ostry dyżur stomatologiczny to najwyższej klasy specjalista, który dołoży wszelkich starań, aby ta pilna wizyta stomatologiczna była dla Ciebie jak najmniej bolesna.