• Gdzie najlepiej
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław

Gdzie najlepszy stomatolog Wrocław

Wartości jakimi się kierujemy w CLINIDENT

Zadowolenie Pacjenta.

Zadowolenie Pacjentów jest dla nas najważniejsze. Oczekiwania spełniliśmy kiedy Pacjent wychodzi z gabinetu w pełni zadowolony z naszej pracy.

Pozytywne doświadczenia podczas kompleksowego leczenia.

Kompleksowo podchodzimy do leczenia stomatologicznego. Niezależnie jaki to zabieg, czy u kilku specjalistów, czy Pacjentem jest dziecko, dorosły, dążymy do najlepszych wyników leczenia i pozytywnego przebiegu wszystkich wizyt.

Udzielamy dokładnych i wyczerpujących informacji dotyczących możliwych metod leczenia.

Inwestujemy w najnowsze technologie stomatologiczne. Poświęcamy dużo czasu dla Pacjenta, aby udzielić wyczerpujących informacji na jak najwięcej pytań. Pacjenci poznają wszelkie dostępne możliwości leczenia stomatologicznego. Dzięki temu wspólnie z Pacjentem wybieramy rozwiązanie (również z określeniem kosztorysu), aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty leczenia.

Wysoka jakość wyników leczenia.

Zależy nam na tym, aby każdy Pacjent wychodził z maksymalnie najlepszym efektem leczenia. Tylko dzięki doskonałym wynikom Pacjenci polecają nas swoim bliskim.


  1. Pacjent wychodzi z CLINIDENT z nesamowitymi doświadczeniami z zakresu leczenia stomatologicznego na najwyższym poziomie.
  2. Wprowadzamy i prowadzimy innowacyjne metody kompleksowego leczenia od pierwszej do ostatniej wizyty.
  3. Personel CLINIDENT do grupa profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. Są to specjaliści z zakresu: stomatologia zachowawcza, ortodoncja, protetyka, chirurgia stomatologiczna, implantologia, endodoncja.
  4. Ciągle się rozwijamy inwestująć w najnowsze trendy ze świata stomatologii, aby oferować zabiegu zgodnie z najnowszymi trendami i aktualną wiedzą medyczną.
  5. Dla wygody Pacjentów przyjmujemy z samego rana (od 8:00), do późnych godzin (do 21:00), a także w soboty (od 10:00 do 14:00).
  6. Każdego Pacjenta darzymy szacunkiem. Traktujemy wszystkich wyjątkowo, oferując wysoki poziom usług stomatologicznych w połączeniu z najnowszą technologią i wysoką kulturą osobistą.
  7. Dążymy do tego, aby każdy Pacjent wyszedł maksymalnie zadowolony z naszych usług.

Poznaj nasze dobre opinie

Facebook.com
Miejsca Google
Znanylekarz.pl
Poczytaj opinie Pacjentów

GDZIE NAJLEPSZY DENTYSTA WROCŁAW, GDZIE NAJLEPIEJ DO STOMATOLOGA WROCŁAW, GDZIE PROFESJONALNY GABINET DENTYSTYCZNY, GDZIE NAJLEPSZA KLINIKA STOMATOLOGICZNA WROCŁAW, DO KOGO STOMATOLOG POLECANY.