• Protezy dentystyczne
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław

Protetyka Wrocław - Korony i mosty

Braki zębowe i utrata zębów są następstwem schorzeń uzębienia, które mogą być wyleczone przez naszych wykwalifikowanych stomatologów we Wrocławiu, z zastosowaniem nowoczesnych metod protetycznych.

Po obejrzeniu zdjęć wykonanych podczas leczenia Pacjentów, przekonasz się, że nowoczesne techniki protetyczne są w stanie zastąpić nawet bardzo znaczne braki w uzębieniu i wyeliminować wynikające z tego ograniczenia.

Ważne jest to, że po leczeniu protetycznym, nikt z otoczenia nie zauważy różnicy. Dotyczy to także często nieuniknionej straty jednego zęba lub straty wielu zębów. W tej trudnej dla Ciebie sytuacji , nasi dentyści znajdą rozwiązanie, które zapewni przywrócenie funkcji żucia, nawet w razie utraty wszystkich zębów. Proteza zębowa pozwala na szeroki uśmiech i swobodne pokazywanie zębów w całej okazałości.

Mosty dentystyczne
Mosty - przed
Mosty dentystyczne Wrocław
Mosty - po

Z naszymi dentystami, przed przystąpieniem do leczenia, ustalisz i omówisz zabiegi, którymi zostaniesz poddany. Ważna jest w tej sytuacji otwarta postawa i akceptacja zastosowanej protezy jako istotnego środka, zapobiegającego dalszej destrukcji uzębienia.

Zadaniem naszej galerii przypadków klinicznych jest ułatwienie podejmowania decyzji i umożliwienie znalezienia, wspólnie ze stomatologiem, najlepszego rozwiązania stomatologicznego do Twojego przypadku.

Przed założeniem licówek
Przed założeniem licówek
Po założeniu licówek
Po założeniu licówek

Mamy nadzieję, że tworząc galerię przypadków klinicznych, przyczyniamy się do ułatwienia Ci podjęcia odpowiedniej decyzji, w konsultacji z protetykiem, oraz złagodzenia lub wyeliminowania obaw związanych z niezbędnymi zabiegami.

Zespół lekarzy CLINIDENT

Teraz to możliwe, protetyka stomatologiczna i nowoczesna stomatologia daje nam nieograniczone możliwości i różne rozwiązania protetyczne zapewniające piękny uśmiech. Mając piękne zęby możemy się uśmiechać każdego dnia, nie musimy się krępować w instytucjach publicznych czy też w pracy, na przyjęciach biznesowych i rodzinnych spotkaniach.

Korony pełnoceramiczne
Korony pełnoceramiczne

Wiemy jak ważna jest estetyka, dlatego każda praca protetyczna wychodząca z naszej pracowni jest ściśle dopracowana pod wymagania pacjenta. O gustach się nie rozmawia i tak też jest z estetyką protetyczną. My robimy tak lecz niektórzy wolą inaczej.

Często zadawane pytania z zakresu protetyki we wrocławskim gabinecie stomatologicznym CLINIDENT:

Mikroproteza, proteza częściowa Wrocław
Mikroproteza, proteza częściowa