• Zdjęcia gabinetu
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław

Galeria zdjęć | gabinet stomatologiczny CLINIDENT

W gabinecie stomatologicznym CLINIDENT wysokie kwalifikacje naszych stomatologów uzupełniamy nowoczesnym wyposażeniem gabinetu. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie i ciągle inwestujemy w udoskonalanie gabinetu. Posiadamy dwa nowoczesne unity widoczne na zdjęciach poniżej, wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do wykonywania zarówno podstawowych zabiegów leczenia zębów, jak i tych bardziej zaawansowanych - piaskowanie czy skalingu.

Pacjenci, korzystający z usług gabinetu dentystycznego CLINIDENT, mają do dyspozycji darmowy parking, widoczny na zdjęciach powyżej, znajdujący się przed budynkiem gabinetu dentystycznego. Mogą tam bez obaw zostawić auto i udać się do kliniki. Czas oczekiwania na wizytę mogą Państwo spędzić w naszej poczekalni, gdzie w komfortowych warunkach można się zrelaksować i przygotować do skorzystania z usług stomatologa.

GALERIA GABINETU, ZDJĘCIA PRZYCHODNI STOMATOLOGICZNEJ, FOTKI U STOMATOLOGA, WNĘTRZE PORADNI STOMATOLOGICZNEJ, PRZYCHODNIA DENTYSTYCZNA WE WROCŁAWIU, GALERIA ZDJĘĆ KLINIKI, NOWOCZESNEGY SPRZĘT W GABINECIE DENTYSTYCZNYM, KLINIKA STOMATOLOGICZNA WROCŁAW..