• 71 3634597
  • Stomatologia estetyczna
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
80% pozytywne
5 głosów

Korygowanie i konturowanie zębów

Niestety większość osób nie może pochwalić się idealnie równymi zębami. Nasze zęby z czasem kruszą się i pękają. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna ma do zaoferowania kilka sposobów korygowania i konturowania zębów. Dzięki korygowaniu i konturowaniu zębów możemy bardzo szybko zmienić długość lub kształt zęba. Często niewielka korekta może zdziałać cuda, a efekt będzie widoczny od razu po zabiegu. Korygowanie i konturowanie zębów jest niezwykle szybkim i bezpiecznym procesem, który może być przeprowadzony już podczas jednej wizyty. Zabieg nie osłabia zębów, ponieważ wykonywany jest w obrębie szkliwa. Po zakończeniu zęby wyglądają na równe, mniej ściśnięte, są pięknie wygładzone. Cały zabieg jest zupełnie bezbolesny.

W gabinecie CLINIDENT we Wrocławiu oferujemy kilka metod korygowania i konturowania zębów takie jak konturing, bonding i licówki porcelanowe. Czasami metody te można ze sobą łączyć, aby uzyskać jak najbardziej spektakularny efekt. W innych zadnieniach (po prawej) opisaliśmy szczegółowo wspomniane metody.

Korygowanie kształtu zęba
Korygowanie kształtu zęba
W tym dziale: korygowanie zęba, stomatologia estetyczna, konturowanie zębów kogo polecacie, zmiana kształtu zębów, nowy styl zęba.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    Ja miałem nieproporcjonalną dwójkę lewą górną, tak że jej krótka forma od razu rzucała się w oczy. Korygowanie zęba w CLINIDENT pomogło mi wyrównać nierówną dwójkę, co polepszyło cały efekt mojego uśmiechu. Dziękuję doktorowi Rafałowi. Pozdr 600!