• Stomatologia estetyczna
 • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
95% pozytywne
21 głosów

Bonding zęba

Bonding zębów to technika, która ma na celu usunięcie wszelkich naturalnych oraz nabytych niedoskonałości szkliwa, poprzez aplikację na powierzchnię zęba cienkiej warstwy kompozytu. Metoda ta doskonale sprawdza się w przypadku złamanych lub zniekształconych koron, nadając im efekt ładnego i równego wyglądu. Zabieg bondingu nasz gabinet CLINIDENT we Wrocławiu zalicza do metod nieinwazyjnych, ponieważ wymaga preparacji zęba tylko w minimalnym stopniu.

Zabieg bondingu składa się z następujących etapów:

 • nałożenia na szkliwo specjalnego kwasu,
 • nałożenia żywic kompozytowych na wytrawione tkanki,
 • nałożenia kompozytu w odpowiednio dobranym kolorze,
 • utwardzeniu lampą polimeryzacyjną kompozytu,
 • wygładzenia i wypolerowania powierzchni zębów.
Bonding zęba
Bonding zęba

Bonding zębów Wrocław

Bonding zęba to zabieg stomatologiczny w CLINIDENT. Polega na nałożeniu na ząb specjalnego kompozytu, który służy do poprawy jego wyglądu i kształtu. Bonding zęba wykonuje się za pomocą specjalnego sprzętu i preparatów, takich jak lampa polimeryzacyjna, frezy i kompozyt. Bonding zęba może być stosowany w celu korygowania niedoskonałości zębów, takich jak np. przebarwienia, ubytki, rozszczepienia lub krzywizny. Zabieg bondingu jest bezbolesny dla Pacjenta.

Zagadnienia: zabieg bonding u dentysty, zabezpieczenie zęba, stomatologia estetyczna gdzie najlepiej, konturowanie zębów, zmiana kształtu zęba gdzie najlepiej

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 9

  Witam, w Cenniku nie ma nigdzie ceny za Bonding.

  Dzień dobry. Chciałbym poprawić estetykę uzębienia metodą bondingu. W jakim zakresie jest możliwa poprawa estetyki przy bonding zębów? Na ile bonding zęba jest trwały, wytrzymały. Zależy mi na ładnym, naturalnym wyglądzie zębów. Proszę o podanie szacunkowych kosztów wykonania u Państwa zabiegu bondingu, oraz ewentualnie usunięcia ósemek, które od czasu do czasu pobolewają, oraz aparatu ortodontycznego – po bondingu.

  Drodzy Pacjenci, dziękujemy za liczne pytania o bonding zębów. Aby dowiedzieć się ile bonding zęba kosztuje, proszę przejść do zakładki "Cennik". Tam odnajdziecie ceny nie tylko za bonding, ale także ceny naszych wszystkich zabiegów. Nie wstydzimy się naszych cen, gdyż są one konkurencyjne na wrocławskim rynku. Dlatego prezentujemy je na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

  Witam ,ile kosztuje bonding 8 zębów.Pozdrawiam.

  Ile kosztuje bonding 1 zęba

  Prosze mi powiedziec jaki jest koszt bonding. I jak to wyglada jesli chcialabym sciagnac stary I nalozyc nowy..

  Witam. Chciałabym się dowiedzieć kosz i czas bondingu, jeżeli od jednego zęba koszt procedury. A także czy można zrobić to na jednej wizycie. Dziękuje

  Dzien dobry ,chciałam sie spytac czy ta metoda mozna zalac szpare między zębami ,ponieważ mam 16 lat i nie chiala bym porcelanowych licówek a aparat wiąże z sobą duże koszta i jaki jest koszt tego zabiegu ?

  Bonding zębów? Jaka cena ...cena za zęba czy za całość.... Na ile jest trwały bonding . zainteresowany