• Pierwszy raz u dentysty
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław

Pierwsza wizyta w CLINIDENT

Gdy przyjdziesz na pierwszą wizytę lekarz stomtolog zbada Ci nie tylko zęby i zgryz, ale również oceni rysy twarzy, funkcjonowanie stawów skroniowo – żuchwowych, sposób połykania oraz styl mowy.

Następnie jeśli lekarz stomatolog uzna, że istnieje konieczność leczenia, przystępuje się do diagnostyki, która polega na wykonaniu koniecznych badań.

Na podstawie analizy wykonanych badań (w tym jeśli były potrzebne modele diagnostyczne, zdjęcia RTG, itp.) lekarz przygotuje specjalnie dla Ciebie indywidualną opinię lekarską, która oprócz dokładnej diagnozy zawierać będzie informacje o planie i sposobie leczenia, kosztach oraz przewidywanym czasie leczenia.

Nasza polityka ochrony danych gwarantuje Pacjentowi zachowanie poufności przekazanych nam informacji. Są one objęte tajemnicą lekarską.

Częste pytania Pacjentów przed pierwszą wizytą w CLINIDENT

Pierwsza wizyta Pacjenta w gabinecie dentystycznym CLINIDENT jest bardzo znacząca z punktu widzenia całego procesu leczenia stomatologicznego. Dlatego przykładamy do niej szczególną wagę. To właśnie na niej lekarz zapoznaje się z ogólnym stanem zdrowia Pacjenta, omawia wskazane przez Pacjenta problemy, informując o dostępnych metodach leczenia.

Pierwsza wizyta
Pierwsza wizyta
W tym dziale: gdzie do stomatologa Wrocław, do kogo najlepiej dentysta Wrocław, rejestracja do ortodonty, szybka konsultacja dentysta, szukam gabinet dentystyczny Wrocław, nowy stomatolog Wrocław, pierwszy raz u ortodonty, nowy dentysta rejestracja.