• 71 3634597
  • Dental Travel to
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
90% pozytywne
84 głosy

Dojazd PKS do Wrocławia

Miasto Wrocław jest jednym z największych węzłów komunikacyjnych Polski. Obecnie w obrębie miasta Wrocław krzyżują się krajowe i międzynarodowe trasy drogowe. Autobus jest alternatywą dla wszystkich Pacjentów kliniki stomatologicznej CLINIDENT przyjeżdżających do Wrocławia z małych miasteczek na Dolnym Śląsku, w których nie ma połączeń kolejowych PKP. Również Pacjenci z całej Polski i obcokrajowcy mają możliwość przyjazdu do Wrocławia autobusem PKS bądź autokarem PKS. Na wrocławskim Dworcu Autobusowym PKS, mieszczącym się w samym centrum, tuż obok Dworca PKP Wrocław, ma swoją siedzibę zarówno PKS Wrocław (Państwowa Komunikacja Samochodowa Wrocław), jak i prywatni przewoźnicy. Dotrzemy stąd do wszystkich miasteczek i wsi na Dolnym Śląsku, do przygranicznych miejscowości w Czechach i Niemczech oraz większych miast w Polsce i w Europie.

Kontakt PKS Wrocław:

Dworzec Polbus-PKS we Wrocławiu

ul. Sucha 1/11

50-086 Wrocław

tel. 071/333 05 18

Informacja o odjazdach Wrocław:

(0) 703 40 33 22

Komunikacja prywatna Wrocław:

Do miejscowości: Dzierżoniów, Jawor, Jelenia Góra, Katowice, Kołobrzeg, Radom, Szczawno Zdrój, Szklarska Poręba, Świdnica, Świebodzice, Trzebnica, Wałbrzych, Warszawa Zachodnia

W tym dziale: przystanki PKS dentysta, dworzec główny PKS, stomatolog, autobusy PKS Wrocław obok gabinet dentystyczny we Wrocławiu.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.