• 71 3634597
 • Dental Travel to
 • ul. Jordanowska 26, Wrocław

Podróże dentystyczne do Wrocławia (Polski) dla obcokrajowców

Oferta DENTAL TRAVEL Wrocław to idealna kombinacja wypoczynku we Wrocławiu - jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miast Polski - Wrocław (województwo dolnośląskie), połączona z fachowym leczeniem stomatologicznym gwarantowanym przez klinikę stomatologiczną CLINIDENT we Wrocławiu (woj. dolnośląskie, Polska).

Turystyka medyczna i zdrowotna (w tym turystyka dentystyczna) to nowy trend w Europie łączący leczenie stomatologiczne ze zwiedzaniem i wypoczynkiem. Obcokrajowcy najchętniej wybierają miasta o wyjątkowych walorach turystycznych, do których łatwo dostać się podróżując tanimi liniami lotniczymi. Takim miastem niewątpliwie jest Wrocław - stolica Dolnego Śląska. Miasto najchętniej odwiedzane jest przez Niemców, Brytyjczyków czy Włochów. Oprócz atrakcji turystycznych Wrocław jest w stanie zaoferować obcokrajowcom leczenie dentystyczne na najwyższym europejskim poziomie (jakość UE – Unii Europejskiej)! Dlatego od kilku lat obserwujemy dynamiczny wzrost zainteresowania turystyką stomatologiczną i podróżami do naszego miasta Wrocław w celu skorzystania z usług stomatologicznych w przychodni dentystycznej CLINIDENT. O tym, że warto wybrać się do Wrocławia, mogą zapewnić Państwa liczni zagraniczni Pacjenci, którzy do tej pory skorzystali z usług dentystycznych wrocławskiego gabinetu stomatologicznego CLINICDENT.

Gabinet dentystyczny CLINIDENT oferuje Pacjentom z zagranicy:

 • bardzo wysoki standard usług dentystycznych
 • najnowocześniejsze wyposażenie
 • wysoką jakość wykonywanych zabiegów stomatolgoicznych
 • atrakcyjnie niskie ceny
 • profesjonalną kadrę medyczną

Najważniejszym powodem, aby odwiedzić gabinet stomatologiczny CLINIDENT Wrocław jest ogromna różnica w cenach usług dentystycznych:

 • Ceny usług stomatologicznych w Polsce są o 60-80% niższe niż w krajach Europy Zachodniej!
 • Ceny za usługi stomatologiczne w gabinecie CLINIDENT są jednymi z najniższych, oferowanych przez ośrodki tego typu w Europie

Do tego nasza placówka gwarantuje Państwu profesjonalną kadrę medyczną najwyższe standardy usług medycznych i najnowocześniejsze wyposażenie, sprzęt medyczny, dentystyczny, oraz materiały stomatologiczne z Wrocławia.

Naszym zagranicznym Pacjentom jesteśmy w stanie zorganizować nocleg w luksusowych hotelach, ponieważ wiemy, jak ważna jest rekonwalescencja w komfortowych warunkach (czytaj: gdzie spać). Oprócz tego polecimy Państwu najlepsze restauracje we Wrocławiu (czytaj: gdzie jeść) oraz udzielimy informacji, co warto zobaczyć w mieście Wrocław (czytaj: atrakcje turystyczne). Każdym zagranicznym Gościem, który zawita do Wrocławia w celu skorzystania z usług stomatologicznych gabinetu CLINIDENT, zajmiemy się kompleksowo od przyjazdu, aż do ostatniego dnia pobytu. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. Ogromną zaletą naszych stomatologów jest znajomość języków obcych. Mówimy po angielsku, niemiecku i włosku.

Rosnące zainteresowanie zagranicznych turystów polskimi usługami dentystycznymi sprawia, że turystyka stomatologiczna rozwija się znakomicie.

Często zadawane pytania przez pacjentów zza granicy:

 • Co muszę zabrać ze sobą do Polski?
  Koniecznie trzeba zabrać do dentysty w Polsce? Trzeba spakować rzeczy do stomatolog zagranicą w Polsce.
 • Stomatolog z włoskim
  Stomatolog mówiący po włosku. Dentysta z językiem włoskim. Gabinet stomatologiczny po włosku - pacjent włoskojęzyczny. Pacjent z Włoch - stomatolog po włosku.
 • Kiedy i w jaki sposób dokonuję płatności?
  Metody zapłaty za usługi dentystyczne. Czy można: stomatolog kartą płatniczą, dentysta kartą kredytową, stomatolog przelewem? VISA, MASTERCARD, PayPal, VISA Electron, bank transfer, cach transfer.
 • Czy muszę się ubezpieczać?
  Ubezpieczenie na czas leczenia stomatologicznego. Ubezpieczenie podczas pobytu w Polsce. Ubezpieczenie podczas wyjazdu do Polski przeciw kradzieżom. Czy ubezpieczyć się na wyjazd do Polski na leczenie stomatologiczne?
 • Stomatolog z angielskim
  Stomatolog mówiący po angielsku. Dentysta po angielsku. Stomatolgia z językiem angielskim. Lekarz stomtolog rozmawiający po angielsku, leczący Pacjentów z Anglii - dla obcokrajowca.
 • Jakiego rodzaju materiały stosowane są w polskich klinikach?
  Jakość leczenia stomatologicznego w Polsce. Jakość i gwarancja materiałów przy leczeniu stomatologicznym w Polsce. Materiały stosowane u dentysty w Polsce dla obcokrajowców
 • Gabinet dentystyczny dla obcokrajowców?
  Stomatolog dla obcokrajowca. Gabinet stomatologiczny w języku obcym. Dentysta dla osoby zza granicy.
 • Adres rejestracji firmy
  Adres siedziby firmy wynajem.
 • Stomatolog z niemieckim
  Stomatolog mówiący po niemiecku. Dentysta dla pacjentów niemieckojęzycznych. Stomatolog znający niemiecki - po niemiecku dentysta