Promocja zima 2021 na leczenie INVISALIGN

Promocja z 18000 zł na 15900 zł za maksymalny całkowity koszt leczenia aparatem Invisalign.

  • 71 3634597
  • Aparaty Invisalign
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
100% pozytywne
2 głosy

Przebieg leczenie nakładkami 3D Smile


Istotą leczenia metoda 3D Smile jest stosowanie przezroczystych nakładek z antyalergicznego tworzywa, które zostają zaprojektowane indywidualnie dla każdego pacjenta. Płytki wywierając odpowiedni nacisk, stopniowo przesuwają zęby w odpowiednie miejsce. Płytki korekcyjne należy nosić przez całą dobę. Jest to niezwykle ważne, aby osiągnąć pożądany efekt leczenia zalecany przez gabinet CLINIDENT we Wrocławiu. Stanowi też nie lada wyzwanie dla niektórych niezdyscyplinowanych pacjentów. Dlatego system 3D Smile polecamy nastolatkom i dorosłym osobom. Nakładki mogą być zdejmowane tylko na czas mycia zębów i spożywania posiłków. Dzięki temu Pacjent może jeść to, na co ma ochotę w przeciwieństwie do osób które noszą stały aparat ortodontyczny, ponieważ dobrze wiemy, ile wyrzeczeń dla nich niesie ze sobą noszenie klastycznego metalowego aparatu ortodontycznego. Przyjmuje się, że płytki powinno nosić się przez minimum 22 godziny na dobę.

Niektórzy Pacjenci mogą odczuwać lekki dyskomfort przez pierwsze kilka dni po założeniu nowej płytki. Znaczy to, że zęby pracują i przesuwają się w pożądany kierunek. Objaw ten ustępuje po kilku dniach.

Aby rozpocząć leczenie nakładkami 3D Smile w CLINIDENT, skontaktuj się z naszym gabinetem. Wszystkiego dowiesz się podczas pierwszej wizyty z lekarzem ortodontą. Bardzo możliwe, że już wtedy lekarz pobierze wyciski Twoich zębów i prześle je do laboratorium 3D Smile, gdzie zaprojektowane zostaną nakładki oraz indywidualny plan, a Ty jeszcze przed rozpoczęciem kuracji, otrzymasz wizualizację Twoich nowych zębów.

W tym dziale: przebieg leczenia 3D Smile, nakładki na noc, aparat Aligner, nakładki od Ortodonty, aparat nocny, aparat bez noszenia w dzień.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.