Promocja zima 2021 - zwrot kosztów pierwszej wizyty!

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363 45 97 aby zbadać wady i nieprawidłowości zgryzu.

W przypadku podjęcia leczenia ortodontycznego (założenie aparatu), koszt pierwszej wizyty zwracamy!

 • 71 3634597
 • Aparaty Invisalign
 • ul. Jordanowska 26, Wrocław

Aparat nakładkowy (na noc) Invisalign


Nakładka Invisalign
Nakładka Invisalign

Aparaty nakładkowe zostały wymyślone przez naukowców, którzy postanowił uwolnić leczenie ortodontyczne od uciążliwych metalowych zamków i drutów. Mimo że leczenie tradycyjnym aparatem ortodontycznej jest i będzie skuteczne, wiele osób dorosłych ze względów estetycznych nie chce się go podjąć. Doskonałą alternatywą dla nich stały się aparaty nakładkowe, czyli alignery. Decydując się na wyjmowane nakładki wyrównujące wady zgryzu, pacjenci nie muszą rezygnować z estetycznego uśmiechu.

Invisalign aparaty
Invisalign aparaty

Aparaty nakładkowe można stosować przede wszystkim u dorosłych i młodzieży, o ile wyrznięte się już wszystkie zęby stałe łącznie z siódemkami. Sukces leczenia determinuje w dużej mierze współpraca pacjenta z lekarzem ortodontą, bowiem nakładki można bez problemu wyjąc na czas jedzenia, mycia zębów lub ważnych wydarzeń. Aparaty nakładkowe należy nosić przez około 22 godziny na dobę. Znaczy to, że aparat nakładkowy bezwarunkowo nosimy także nocą. W alignerach można pić tylko wodę niegazowaną, w przeciwnym razie nakładki przebarwią się i staną się siedliskiem bakterii. Jeśli pacjent nie jest w stanie spać w nakładkach lub przestrzegać pozostałych zasad, odradzamy ten rodzaj aparatu ortodontycznego.

Leczenie wady zgryzu aparatem nakładkowym kosztuje mniej więcej tyle samo co przy użyciu, tradycyjnego aparatu ortodontycznego.

Metoda nakładek zakładanych na noc:

 • Przebieg leczenie nakładkami 3D Smile
  Jak przebiega leczenie nakładkami 3D Smile? Ortodonta opisuje kroki leczenia nakładkami zdejmowanymi na noc. Przebieg leczenia 3D Smile. Aligner zdejmowany na dzień.
 • Czy leczenie metoda Invisalign jest bolesne
  Czy leczenie nakładkami typu Aligner boli? Czy bolesne jest leczenie aparatem nakładkowym Invisalign? Ortodonta poleca bezbolesne leczenie metodą nakładkową na noc.
 • Jak długo trwa leczenie aparatem Invisalign?
  Ile trwa leczenie aparatem Invisalign? Jaki jest czas leczenia metodą nakładkową Aligner? Czas leczenia ortodontycznego metodą z nakładkami.
 • Aparaty przeźroczyste
  Niewidoczny aparat od Ortodonty - nakładkowa metoda zdejmowanego na noc aparatu. Aparaty przeźroczyste na noc, bez noszenia w dzień.
 • Przygotowanie i przebieg leczenia aparatem Invisalign
  Jak wygląda przygotowanie do leczenia aparatem Invisalign z nakładkami. Przebieg leczenia metodą nakładową Invisalign. Ortodonta wykonuje aparat zdejmowany metodą Invisalign.
 • Aparaty Invisalign - wady i zalety
  Wszystkie zalety i przeciwwskazania dla aparatów Invisalign, czyli nakładkowych. Aparaty Invisalign. Aparaty zdejmowane na dzień, zakładane w nocy.
 • Aparat Fastbrace
  Metoda Fastbraces u Ortodonty. Szybkie leczenie ortodontyczne przy użyciu metody Fastbrace.
 • Aparat Active Aligner
  Co to jest Active Aligner? Aparat ortodontyczny Active Aligner na noc. Leczenie aparatem nakładkowym Active Aligner od Ortodonty.
 • Wskazania do leczenia metodą 3D Smile
  U kogo jest możliwe leczenie aparatem 3D Smile? Ortodonta opisuje wskazania do leczenie aparatem nakładkowym 3D Smile na noc.
 • Nakładki 3D Smile
  Leczenie wad zgryzu metodą 3DSmile. Nakładowy aparat na zęby, zakładany na noc, zdejmowany na dzień. Ortodonta leczy aparatem ruchomym 3D Smile.
 • Jak działa system leczenia 3D Smile?
  Przebieg leczenia aparatem ortodontycznym metodą nakładkową. Ortodonta opisuje leczenie nakładkami, zakładanymi tylko na noc. Aparaty ruchome, przeźroczyste zdejmowane.
 • Metoda nakładkowa Invisalign
  Nakładki na zęby zamiast aparatu ortodontycznego. Nakładki Invisalign zakładane na noc. Aparat Aligner na noc.
Aparat Invisalign nakładkowy
Aparat Invisalign nakładkowy