Promocja zima 2021 na leczenie INVISALIGN

Promocja z 18000 zł na 15900 zł za maksymalny całkowity koszt leczenia aparatem Invisalign.

  • 71 3634597
  • Aparaty Invisalign
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
100% pozytywne
3 głosy

Czy leczenie metoda Invisalign jest bolesne


Aparat Invisalign przesuwa zęby z dużo mniejszą siłą niż tradycyjne aparaty ortodontyczne. W przeciwieństwie do tradycyjnych zamków, każdy łuk Invisalign wywiera kontrolowany nacisk w odpowiednie miejsce i z odpowiednią siłą. Dlatego ból odczuwalny w kości szczęki i żuchwy podczas korekcji zębów jest nieporównywalnie mniejszy niż przy zastosowaniu aparatu stałego. Niektórzy Pacjenci w gabinecie CLINIDENT we Wrocławiu na początku każdego etapu leczenia, gdy po 2 tygodniach zakładają nowy Aligner, odczuwają tymczasowy dyskomfort. Uczucie to jest zupełnie normalne i oznacza, że alignery działają prawidłowo, czyli systematycznie przesuwają zęby do upragnionej pozycji. Nasi pacjenci zgodnie potwierdzają, że dyskomfort i uczucie ucisku ustępują po paru dniach.

W tym dziale: bezbolesny aparat ortodontyczny Invisalign, leczenie Aligner nie boli, aparat zdejmowany na noc, aparat ruchomy zakładany na dzień.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    Jak dla mnie zakładanie invisalign na noc było totalnie bezbolesne. Nakładki tylko lekko sprawiają dyskomfort, ale to nie boli. Ortodonta ostrzegała przed bólem, ale to było na wyrost. Może u niektórych przy kolejnej nakładce invisalign może być gorzej, bo to nowa nakładka i sprawa dyskomfort, ale na drugi dzień już jest spoko. Także polecam leczenie u ortodonty przy użyciu invisalign i to nie boli. Dziękuję Pani Marlenie Kosior, mojej najlepszej ortodontce za te nakładki. W pracy nikt nie wiedział, że leczę się u ortodonty, a zęby z każdym dniem były prostsze. Teraz są idealne, jak w amarykańskich filmach. Polecam leczenie invisalign, mimo że najtańsze nie jest.