Promocja zima 2021 na leczenie INVISALIGN

Promocja z 18000 zł na 15900 zł za maksymalny całkowity koszt leczenia aparatem Invisalign.

  • 71 3634597
  • Aparaty Invisalign
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
83% pozytywne
6 głosów

Jak działa system leczenia 3D Smile


Nakładki 3D Smile działają podobnie jak inne aparaty ortodontyczne. Wywierają odpowiednią siłę na zęby powodując ich stopniowe przesuwanie się. Zęby powoli i dokładnie przesuwają się na zaplanowane miejsce, a cały proces jest dużo mniej bolesny i bardziej bezpieczny niż podczas leczenia standardowym aparatem ortodontycznym. Lekarz ortodonta z gabinetu CLINIDENT we Wrocławiu prowadzący leczenie ma pełną kontrolę nad jego przebiegiem, kontroluje siłę działania aparatu oraz czas działania nacisku na przemieszczające się zęby, mimo że nie ma tu żadnych metalowych zamków i łuków ortodontycznych.

Istotą leczenia 3D Smile jest nowoczesna technologia, która potrafi zeskanować obraz i stworzyć model szczeki i żuchwy w technice 3D. Modele znajdują zastosowanie przy projektowaniu kolejnych etapów leczenia i przesuwania się zębów. Lekarz ortodonta ma możliwość wykorzystania dynamicznego modelu i dzięki temu precyzyjnie planuje kierunek i siłę nacisku na zęby. Ogromną zaletą leczenia 3D Smile jest stworzenie już na samym początku wizualizacji wszystkich etapów kuracji i przedstawienie jej pacjentowi. Takiej możliwości nie mają pacjenci leczeni tradycyjnym aparatem ortodontycznym.

W tym dziale: leczenie aparatem 3D Smile, aparat na noc, ortodontyczne leczenie nakładkami, ruchomowe aparaty na noc, aparaty do noszenia w nocy.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.