Promocja zima 2021 na leczenie INVISALIGN

Promocja z 18000 zł na 15900 zł za maksymalny całkowity koszt leczenia aparatem Invisalign.

  • 71 3634597
  • Aparaty Invisalign
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
100% pozytywne
3 głosy

Nakładki 3D Smile


System 3D Smile to nowoczesny system korekcji wad zgryzu, który polega na zastosowaniu przezroczystych, praktycznie niewidocznych nakładek na żeby. System 3D Smile pomógł wielu pacjentom na całym świecie w szybki i niewidoczny sposób uzyskać piękny i równy uśmiech z pomocą gabinetu CLINIDENT we Wrocławiu. Istotą techniki 3DSmile jest stworzenie indywidualnego modelu odwzorowującego w idealny sposób uzębienia Pacjenta. Na podstawie modelu wykonywana jest odpowiednia ilość specjalnych nakładek, które delikatnie stymulują i przesuwają zęby, aż do pożądanego efektu. Zastosowanie systemu 3D pozwala na kontrole przebiegu leczenia na każdym jego etapie.

Wielu naszym pacjentom trudno przychodzi podjęcie decyzji o rozpoczęciu leczenia aparatem ortodontycznym stałym ze względu na aspekty estetyczne. Wizja uśmiechu z widocznymi metalowymi zamkami przez najbliższe kilka lat dla niektórych jest trudna do zaakceptowania. Największa bowiem zaletą metody 3D Smile jest to, że przezroczyste nakładki korekcyjne są praktycznie niewidoczne. Zapewnia to komfort podczas codziennych czynności, rozmowy czy uśmiechu.

Nakładki 3D Smile to najlepsze rozwiązanie łączące w sobie ortodoncję i kosmetykę.
W tym dziale: aparat 3DSmile, metoda Aligner, aparaty niewidoczne zdejmowane na dzień, aparaty ruchome zakładane na noc.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.