Profesjonalne wybielanie zębów Wrocław!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym.

Teraz nie 1500zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 33% zniżki, czyli całkowity koszt to 1000zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "jesienna promocja 2020", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń 71 3634597 i zapisz się na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • 71 3634597
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
81% pozytywne
58 głosów

Dlaczego moje trójki (kły) są żółte

U większości ludzi kły (trójki) mają ciemniejszy odcień, zwłaszcza trójki górne. Jest to naturalne i nie powinno nas niepokoić. Kły są jednymi z najmocniejszych zębów w całym łuku zębowym. Ciemniejszy kolor może być spowodowany tym, że ich szkliwo też jest dużo wytrzymalsze, więc bardziej odporne na ścieranie. Odbarwienia, które przez długi czas osadzały się w szkliwie kłów, trudniej z niego ‘wychodzą’ podczas codziennego mycia zębów. Ciemniejsza barwa jest jedynie mankamentem estetycznym, nie świadczy o niczym złym, co mogłoby się dziać z naszymi kłami. Można poddać się zabiegowi wybielania zębów lampą plazmową w gabinecie dentystycznym Wrocław - CLI NIDENT, wtedy dobry stomatolog zadba o to, aby barwa naszych kłów zrównała się z barwa innych zębów.

Trójki (kły) mają naturalnie ciemniejszy odcień, zwłaszcza trójki górne!
W tym dziale: Wybielanie żółtych trójek górnych, wybielanie tylko żółtych kłów u góry, w górnej żuchwie.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1
    • 13 czerwca 2020

    Witam. Jaka jest cena wybielania dwóch zębów? (Kły ) pozdrawiam.