Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "letnia promocja 2020", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • 71 3634597
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
78% pozytywne
56 głosów

Jak opłacalne jest wybielanie domowymi sposobami

Większość metod domowego wybielania zębów wymaga przygotowania indywidualnych szyn nazębnych z przestrzeniami dla materiału wybielającego zęby. Szyny najczęściej wykonywane są w laboratorium na podstawie modeli uzębienia Pacjenta, chociaż niektóre systemy oferują standardowe szyny gotowe do użycia.

Szyny służą jako łyżki do deponowania żelu, zawierającego substancję czynną. Regułą jest, że żele do wybielania zębów w domu zawierają mocznik, który rozkłada się do aktywnego nadtlenku wodoru o słabym stężeniu (2% - 3%). Szynę zakłada się na noc przez kilka dni lub tygodni, w zależności od intensywności przebarwień zębów.

Chociaż metoda ta uważana jest za bezpieczną, w czasie leczenia należy przeprowadzać regularne wizyty kontrolne, w celu nadzorowania prawidłowości przebiegu wybielania zębów Wrocław.

Zmiana koloru następuje stopniowo, a niektórym pacjentom trudno jest zaobserwować istotną różnicę, dlatego przed rozpoczęciem zabiegu wybialania zębów w domu należy dokładnie określić i udokumentować odcień zębów posługując się kolornikiem lub innym systemem doboru barwy zębów.

W tym dziale: Opłacalne, domowo, w domu.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.