Profesjonalne wybielanie zębów Wrocław!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym.

Teraz nie 1500zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 33% zniżki, czyli całkowity koszt to 1000zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "zimowa promocja 2021", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń 71 3634597 i zapisz się na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

 • 71 3634597
 • Wybielanie zębów
 • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
87% pozytywne
86 głosów

Jakie są wskazania do wybielania zębów

Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy jak ważną rolę odgrywa uśmiech w naszym życiu. Roli uśmiechu nie da się przecenić. Uśmiechając się czujemy się szczęśliwi. Otoczenie odbiera nas jako osoby o pogodnym usposobieniu, a przez to wzbudzamy zaufanie. Wybielanie zębów, korygowanie niedoskonałości ich kształtu czy drobnych uszkodzeń szkliwa to zabiegi stomatologiczne, które bezboleśnie i w ekspresowym tempie sprawią, że będziemy mogli być dumni ze swojego uśmiechu. Jeśli odczuwacie Państwo taka potrzebę, to jest to najlepsze wskazanie do zabiegu wybielania zębów Wrocław. Jeśli chcemy osiągnąć poniższe efekty, zdecydujmy się na zabieg wybielania zębów Wrocław, który:

 • odwraca długoletni proces codziennego przebarwiania się i żółknięcia zębów
 • usuwa przebarwienia obecne na zębach od momentu wyrznięcia, a także te pojawiające się z wiekiem
 • wybiela także martwe, ciemne i przebarwione zęby (metoda wewnątrzkomorowa będąca mało inwazyjną metodą, pozwalającą oszczędzać tkanki zęba, w porównaniu z tradycyjnym postępowaniem protetycznym - licówkami lub koronami)
 • usuwa przebarwienia spowodowane czynnikami wrodzonymi, układowymi, metabolicznymi, farmakologicznymi, urazami i jatrogennymi takimi jak fluoroza, leczenie antybiotykami, choroba hemolityczna noworodków, żółtaczka, porfiria
 • poprawia pewności siebie i poczucie własnej wartości
 • odmładza wygląd
 • pomaga w wywieraniu pozytywnego wrażenia na otoczeniu
Wskazania do wybielania zębów

Wskazania do wybielania zębów

W tym dziale: Wskazanie do wybielania, zalecenie do wybialania, nakaz.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

  Mam kilka pytań odnośnie wybielania zębów. Otóż kilka dni temu byłam na ściąganiu kamienia z zębów i rozmawiałam z Panem dentystą na temat wybielania zębów. Stomatolog obejrzał przy okazji moją jamę ustną i stwierdził, że cztery zęby kwalifikują się do leczenia. Powiedział mi również, że jeśli chciałabym wybielić sobie zęby to nie muszę mieć ich zaleczonych przed wybielaniem ponieważ po wybielaniu od razu będzie można dobrać plombę w odpowiednim kolorze. Moje pytanie brzmi czy to prawda, że nie muszę mieć zaleczonych zębów przed zabiegiem wybielania zębów oraz po jakim czasie muszę zacząć je leczyć stomatologicznie? Niestety jestem również osobą palącą i przyznam szczerze, że gdy zobaczyłam wzmiankę o tym że przez 7 dni nie mogłabym palić po usuwaniu kamienia nazębnego to się trochę przestraszyłam. Więc moje drugie pytanie jest o to czy to też jest prawdą.