Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "letnia promocja 2020", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • 71 3634597
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
87% pozytywne
57 głosów

Szkliwo po wybielaniu zębów

Wybielanie zębów przeprowadzone pod kontrolą stomatologa Wrocław jest całkowicie bezpieczne dla zębów i dziąseł. Badania prowadzone od wielu lat dowodzą, że wybielanie oraz inne metody rozjaśniania zębów są zarówno bezpieczne, jak i skuteczne. Nowoczesne metody wybielania zębów Wrocław nie powodują uszkodzenia tkanek zęba. Jest to faktem, zarówno w przypadku szkliwa, jak i zębiny - zębów martwych i żywych. Współczesne wybielanie zębów nie sprawia, że zęby stają się bardziej podatne na próchnicę, ani bardziej kruche. W przeszłości wyższe stężenia substancji wybielających wykorzystywanych podczas zabiegów w gabinetach stomatologicznych Wrocław wywoływały większe skutki boczne, np. nadwrażliwość zębów. Jednak obecnie żele wybielające są odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu nadwrażliwość stała się znacznie mniejszym problemem.

Szkliwo po wybielaniu zębów

Szkliwo po wybielaniu zębów

W tym dziale: Szkliwo, stan szkliwa, jakość szkliwa zębów.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.