Profesjonalne wybielanie zębów Wrocław!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym.

Teraz nie 1500zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 33% zniżki, czyli całkowity koszt to 1000zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "wiosenna promocja 2021", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń 71 3634597 i zapisz się na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • 71 3634597
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
83% pozytywne
67 głosów

Jaka jest różnica pomiędzy ogólnie dostępnymi w sprzedaży produktami do wybielania zębów, a tymi które oferują stomatolodzy

Wybór systemu wybielania zębów Wrocław jest uzależniony od tego, jak szybko oczekujecie Państwo efektów, jak wrażliwe są dziąsła i zęby, a także ile Pacjent jest skłonny za wybielanie zębów zapłacić (tanio?). Przed podjęciem decyzji pamiętajmy, że każda domowa metoda wybielania zębów jest związana z ryzykiem przejściowej nadwrażliwości zębów lub podrażnienia dziąseł. Produkty do wybielania zębów dostępne w sklepach czy aptekach zawierają standardowe nakładki na zęby, które nie mogą być dobrze dopasowane do każdego rodzaju uzębienia. To oznacza, że istnieje realne ryzyko nierównomiernego efektu wybielania zębów, podrażnienia dziąseł lub połknięcia dużych ilości żelu wybielającego. Niekontrolowane przez lekarza stomatologa lub kadrę stomatologiczną efektów wybielania zębów może doprowadzić do uszkodzeń tkanek zęba. Przed zastosowaniem jakiejkolwiek metody wybielania zębów najlepiej skonsultować ją ze swoim dentystą, bo po co ryzykować wybielanie domowymi metodami, kiedy dentysta Wrocław może zrobić to bezpiecznie i profesjonalnie?!

Podstawową różnicą między wybielaniem domowym zębów, a tym w gabinecie dentystycznym CLINIDENT we Wrocławiu jest poziom uzyskanego efektu. Oferowane żele, paski, płyny czy pasty niestety nie zawsze spełniają swoją rolę. Natomiast zaletą zabiegu w gabinecie dentystycznym CLINIDENT jest szybkość oraz gwarancja profesjonalnego wykonania. Ten fakt jest dla wielu ludzi najważniejszy! Doświadczeni i zaufani stomatolodzy w przychodni stomatologii CLINIDENT gwarantują Państwu najlepszy dostępny efekt wybielania zębów we Wrocławiu. Wybierając się do nasz gabinet stomatologiczny uzyskacie Państwo na pewno profesjonalną opiekę i pewny skutek.

W tym dziale: Różnica, metody, sposoby.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.