Profesjonalne wybielanie zębów Wrocław!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym.

Teraz nie 1500zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 33% zniżki, czyli całkowity koszt to 1000zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "wiosenna promocja 2021", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń 71 3634597 i zapisz się na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • 71 3634597
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
74% pozytywne
27 głosów

Efekty wybielania zębów, trwałość

Pamiętajmy, że efekt wybielania zębów jest sprawą indywidualną i w dużej mierze zależy od Pacjenta. Jasny kolor utrzymuje się długo, gdy Pacjent stosuje zalecone przez stomatologa Wrocław metody utrzymywania higieny jamy ustnej. Wybielone zęby mogą ciemnieć po kilku latach od zabiegu wybielenia zębów Wrocław, lecz powrót ciemnej barwy jest nieznaczny. Wszystko zależy od nawyków dietetycznych - unikania dużych ilości mocnej kawy, herbaty, czerwonego wina jak również palenia tytoniu. Efekt wybielania zębów utrzymuje się przeciętnie około 2 lat, co nie oznacza, że u wszystkich po tym czasie powróci barwa wyjściowa.

Aby spowolnić proces ponownego wnikania barwników w szkliwo warto używać pasty wybielającej.
W tym dziale: Efekty wybielania zębów, okres wybielenia, termin wybielenia zębów.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.