Profesjonalne wybielanie zębów Wrocław!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym.

Teraz nie 1500zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 33% zniżki, czyli całkowity koszt to 1000zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "jesienna promocja 2020", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń 71 3634597 i zapisz się na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • 71 3634597
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
90% pozytywne
40 głosów

Czy zęby przebarwione po leczeniu kanałowym (endodontycznym) można wybielić

Tak, można!

Najskuteczniejszym i najszybszym zabiegiem w tym przypadku jest wybielanie wewnętrzne przeprowadzone w gabinecie stomatologicznym CLINIDENT we Wrocławiu przez lekarza stomatologa lub specjalnie do tego przeszkoloną kadrę stomatologiczną. Wybielanie koron zębów martwych, przeleczonych kanałowo, wymaga oddzielnego postępowania. Przebarwienia w takich zębach tworzą się w wyniku przenikania do zębiny barwników krwi, martwej miazgi zęba i materiału wypełniającego kanał. Ten proces zachodzi wewnątrz zęba, dlatego tam należy działać środkiem wybielającym zęby. Wybielanie wewnętrzne polega na założeniu do środka zęba (po uprzednim usunięciu materiału wypełniającego lub nerwu) środka wybielającego, tak by działał on od strony źródła przebarwienia. Następna wizyta odbywa się po 3-7 dniach. Ilość wizyt, na których wymienia się wkładki wybielające jest zależna od stopnia i przyczyn przebarwienia. Najczęściej jest to od 5 do 7 wizyt. Na ostatniej wizycie zakłada się wypełnienie kompozytowe. Ząb w trakcie wybielania wewnętrznego Wrocław nie powinien boleć. Pamiętamy, że ząb przed wybielaniem wewnętrznym powinien być skontrolowany zdjęciem RTG, by ustalić, czy wypełnienie kanału jest dostateczne i szczelne oraz czy w okolicy tego zęba nie toczy się stan zapalny.

W tym dziale: Endodoncja, leczenie kanałowe, wybielanie wewnętrzne Wrocław.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.