Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "letnia promocja 2020", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • 71 3634597
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
87% pozytywne
79 głosów

Jak szczotkować zęby po zabiegu wybielania zębów

Szczotkowanie zębów po zabiegu wybielania zębów lapmą plazmową nie powinno się różnić od sposobu, w jaki to robiliśmy przed zabiegiem, chyba że robiliśmy to niedokładnie, nieregularnie, lub w ogóle to zaniedbywaliśmy. Aby efekt wybielania utrzymał się jak najdłużej, należy regularnie i dokładnie, co najmniej dwa razy dziennie myć zęby. Można dobrać odpowiednią szczoteczkę, powinna być raczej średniej twardości (zależnie od indywidualnych preferencji). Szczoteczkę należy zmieniać nie rzadziej niż co trzy miesiące. Szczotkowanie najlepiej łączyć z takimi zabiegami jak: używanie nici dentystycznej, płukanie ust specjalnymi płynami. Jeśli występuje nadwrażliwość zębów można stosować odpowiednie pasty, które temu przeciwdziałają (można zapytać w aptece, drogerii, bądź zasugerować się jedną z reklam). Im lepiej dbamy o zęby, tym efekt wybielania zębów lampą plazmową będzie trwalszy. Dlatego warto przyłożyć jak najwięcej starań do zabiegów higienicznych, a podstawowym z nich jest szczotkowanie zębów.

Aby efekt wybielania utrzymał się jak najdłużej, należy regularnie i dokładnie, co najmniej dwa razy dziennie myć zęby.
Mycie zębów po wybielaniu zębów

Mycie zębów po wybielaniu zębów

W tym dziale: Szczotkowanie po wybielaniu zębów, wybielone zęby mycie.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.