Profesjonalne wybielanie zębów Wrocław

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym.

Teraz nie 1600zł, ale otrzymujesz 25% zniżki, czyli całkowity koszt to 1200zł za wybielenie obu łuków zębowych.

Warunkiem promocji jest hasło jesienna promocja 2022, które powiedz naszym lekarzom przed zabiegiem.

  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
81% pozytywne
33 głosy

Materiały stosowane do wybielania zębów

Do wybielania zębów Wrocław stosuje się preparaty na bazie:

  • nadtlenku wodoru, o wysokim stężeniu 35% lub niższym 10%, 15%
  • nadtlenku karbamidu w stężeniu 10%, 15% w przypadku nocnego wybielania nakładkowego, oraz 35% w ramach wybielania zewnętrznego w gabinecie

W związku z zastopowaniem powyższych związków chemicznych Pacjenci po zabiegu wybielania zębów Wrocław czasami skarżą się na nadwrażliwość zębów i odczuwanie bólu po zakończeniu zabiegu wybielania zębów. Dolegliwości kończą się zwykle po kilku dniach. Nadtlenek wodoru może wywołać podrażnienie zęba, dlatego osoby o wrażliwych zębach oraz z dużą ilością wypełnień powinny rozważnie dobierać metodę wybielania zębów oraz stężenie preparatu. Jeśli jednak wybielanie zębów Wrocław wykonane jest prawidłowo i profesjonalnie tak, jak w naszej przychodni stomatologicznej Wrocław - CLINIDENT, nie powinno dochodzić do przedostania się preparatu wybielającego zęby w obręb dziąsła oraz do żadnych podrażnień i uczucia dyskomfortu w czasie i po zabiegu wybielania zębów Wrocław.

W tym dziale: Czym się wybiela zęby, preparat do wybielania zębów, płyn do wybielania zębów, środek na wybielanie zębów.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.