Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "wiosenna promocja 2020", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
92% pozytywne
40 głosów

Jak mam dbać o moje zęby po zabiegu wybielenia zębów

Pierwsze 48 godzin po zabiegu nazywamy "białymi godzinami". Aby utrwalić efekt wybielania zębów przez dwie doby po zabiegu ("białe godziny") należy unikać pokarmów i napojów barwiących zęby, czyli kawy, herbaty, czerwonego wina, jagód, czerwonych buraczków, barszczu, coca-coli i innych napojów gazowanych i soków owocowych.

Przez 2 godziny po zabiegu wybielania zębów nie należy jeść i pić niczego poza wodą mineralną. Nieprzestrzeganie rygoru "białych godzin" może skutkować utratą efektu wybielania zębów Wrocław. Osoby palące powinny zrezygnować z palenia co najmniej przez dwie doby po zabiegu. Przez dobę po zabiegu wybielania zębów Wrocław należy również unikać spożywania bardzo gorących i bardzo zimnych pokarmów i napojów ze względu na mogącą wystąpić przejściową nadwrażliwość pozabiegową. Aby utrzymać biel zębów zaleca się regularne szczotkowanie zębów pastą wybielającą zęby.

Jak dbać o zęby po wybielaniu zębów

Jak dbać o zęby po wybielaniu zębów

W tym dziale: Co robić po wybieleniu zębów, jak opiekować się zębami po wybieleniu zębów.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.