Profesjonalne wybielanie zębów Wrocław!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym.

Teraz nie 1500zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 33% zniżki, czyli całkowity koszt to 1000zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "wiosenna promocja 2021", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń 71 3634597 i zapisz się na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • 71 3634597
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
93% pozytywne
30 głosów

Wybielanie zębów z cukrzycą

Chorzy na cukrzycę mają wyższe ryzyko wystąpienia chorób dziąseł ze względu na niski poziom kontroli glukozy we krwi. W gabinecie dentystycznym Wrocław - CLINIDENT każdy Pacjent, który cierpi na cukrzycę zostanie poddany dokładnemu badaniu stanu zdrowia jamy ustnej przed jakimkolwiek zabiegiem, w ten sposób określamy stan zdrowia dziąseł i kwalifikujemy do zabiegu wybielania zębów Wrocław.

W tym dziale: wybielanie zębów z cukrzycą, wybielanie zębów dla cukrzyków, czy mogę wybielać zęby z cukrzycą, cukrzyca a wybielanie zębów.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.