Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "wiosenna promocja 2020", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • 71 3634597
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
91% pozytywne
67 głosów

Moje zęby po wybielaniu zębów

Po zakończeniu procesu wybielania zębów można sprawdzić efektywność zabiegu. W tym celu porównuje się barwę zębów przed i po wybielaniu zębów Wrocław. Należy jednak pamiętać, że odbieranie kolorów jest subiektywne i zależy od wielu czynników. W gabinecie dentystycznym Wrocław - CLINIDENT efekt wybielania zębów jest gwarantowany dla wszystkich pacjentów, jednak jego intensywność może różnić się nieco u poszczególnych osób ze względu na czynniki osobnicze - zęby mogą reagować w różny sposób. Z doświadczenia wiemy, że wszyscy nasi pacjenci są usatysfakcjonowani wynikiem zabiegu wybielania zębów. Efekty wybielania zębów Wrocław utrzymują się od jednego do trzech lat.

Biel po wybielaniu zębów

Biel po wybielaniu zębów

W tym dziale: Zmiana koloru zębów, przebarwienia na zębach, wybielanie żółtych zębów.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.