• Dental Travel to
 • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
84% pozytywne
57 głosów

Dlaczego warto skorzystać z usług gabinetu CLINIDENT

Coraz częściej Goście z zagranicy przyjeżdżają do Polski, do Wrocławia, województwo dolnośląskie, po zdrowie i urodę. Specjaliści prognozują, że turystyka stomatologiczna i turystyka medyczna będą rozwijać się w najbliższym czasie w tempie 20% - 30% rocznie. Polscy specjaliści są świetnie wykształceni, coraz więcej klinik, przychodni stomatologicznych, gabinetów, tak jak nasza klinika dentystyczna Wrocław - CLINIDENT, posiada znakomite zaplecze sprzętowe i wykształconą kadrę, a ceny przeważnie są o ok. 30- 40% niższe niż w kraju cudzoziemca. Nasi doświadczeni specjaliści równie dobrze wykonują usługi stomatologiczne - dysponują takim samym sprzętem jak zachodni koledzy, pracują solidnie i estetycznie - a to wszystko za dużo mniejsze pieniądze niż za granicą.

Gabinet CLINIDENT warto odwiedzić więc ze względu na:

 • cenę

  - cena to najważniejsze kryterium. Obcokrajowiec zapłaci za zabiegi w rodzinnym kraju nawet 70% więcej niż w Polsce. Wyjazd w celu leczenia stomatologicznego jest uznawany za opłacalny nawet kiedy oszczędności wynoszą już ok. 20%. Zwykły most wstawiany w przypadku brakującego zęba trzonowego to koszt około 310 EUR w Polsce, we Wrocławiu i 700 EUR w Zachodniej Europie. Z kolei implant dentystyczny, który na Zachodzie kosztuje około 1600 EUR, w naszym gabinecie stomatologicznym Wrocław – CLINIDENT może być wstawiony już za około 800 EUR
 • organizacja pobytu

  organizacja czasu jest równie ważnym kryterium jak cena. Wielu zagranicznych Pacjentów preferuje zorganizowany czas pobytu w Polsce z gwarantowanym zakwaterowaniem, wyżywieniem, przewoźnikami i atrakcjami turystycznymi we Wrocławiu. Jeśli nasz zagraniczny Pacjent sobie tego życzy, dokonujemy rezerwacji noclegów w hotelu (lub w hostelu) oraz organizujemy przewóz na lotnisko Wrocław (również z lotniska Wrocław). Podczas dłuższego pobytu nasz personel także troszczy się o swoich Pacjentów. Leczenie stomatologiczne w Polsce we Wrocławiu mogą uzupełnić wycieczki po mieście Wrocław i wyjazdy w okoliczne tereny miasta Wrocław.
 • odległość i łatwość dojazdu

  - obcokrajowcom do Wrocławia bardzo łatwo jest się dostać dzięki temu, że posiadamy w naszym mieście port lotniczy Wrocław obsługiwany przez wielu tanich przewoźników. Obcokrajowcy mają do dyspozycji wiele tanich lotów z większości dużych miast Europy. Lot samolotem często trwa nie więcej niż 2h, a droga z lotniska Wrocław zajmuje kilkanaście minut. Bliskość Wrocławia do granicy niemieckiej sprawia, że nasz gabinet chętnie odwiedzają Pacjenci z Niemiec. Dobrą komunikację z Wrocławiem docenia coraz więcej zagranicznych Pacjentów.
 • dostępność informacji

  - warto wybrać naszą klinikę dentystyczną Wrocław - CLINIDENT, ponieważ dbamy o skuteczną informację. Łatwo nas znaleźć w Internecie, nasza strona www jest bogata w informacje o naszym istnieniu i działalności dentystycznej i internetowej. Oficjalna witryna internetowa to doskonały sposób na dostarczenie niezbędnych wiadomości o możliwości leczenia stomatologicznego w Polsce, a także sposób komunikowania się z zagranicznymi Pacjentami. Odpowiemy na wszystkie pytania zadane naszym stomatologom za pośrednictwem naszego adresu e-mail tak, aby zagraniczny Pacjent był w pełni przekonany, że warto wybrać naszą przychodnię stomatologiczną we Wrocławiu (woj. dolnośląskie).
 • języki obce

  - nasz personel mówi po angielsku, po niemiecku i po włosku, więc nie ma najmniejszego problemu, aby ustalić najkorzystniejszy termin wizyty email'em (via e-mail) bądź telefonicznie. Również na miejscu podczas leczenia dentystycznego łatwo komunikujemy się z Pacjentami z zagranicy poprzez telefon, e-mail, komunikatory internetowe jak Skype.
 • Zagadnienia: korzyści, zalety, jakość, dentysta w języku obcym Wrocław, dlaczego warto do dentysty

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
 • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.