• Dental Travel to
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
96% pozytywne
93 głosy

Stomatolog z niemieckim

Tak, nasi lekarze stomatolodzy mówią po niemiecku (ze znajomością języka niemieckiego). Podnosi to jakość usług świadczonych obcokrajowcom przez nasz gabinet dentystyczny Wrocław - CLINIDENT. Dzięki znajomości języka niemieckiego nasi dentyści są w pełni przygotowani do obsługi zagranicznych Pacjentów, szczególnie Gości z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, którzy podróżują do Wrocławia w celu skorzystania z naszych usług stomatologicznych.

W tym dziale: język niemiecki, pacjent Wrocław, dentysta po niemiecku, z Niemiec, z Austrii, z Szwajcarii, stomatolog po niemiecku, stomatolog z niemieckim Wrocław.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 2

    Witam. Mam pytanie. Chciałabym się dowiedzieć, czy Wasz gabinet stomatologiczny posiada odpowiednie formularze planu leczenia i kosztorysu w języku danego obcokrajowca z Europy, tak by mógł się on rozliczyć ze swoją kasą chorych? Czy wystawiacie faktury VAT potwierdzającej odbyte leczenie oraz pokrycie jego kosztów? Czy w ramach swoich usług polecacie również zaprzysięgłego tłumacza, który by tę fakturę przetłumaczył na niemiecki? Czy pod waszym numerem 71 363 45 97 można dogadać się w języku niemieckim, czy dla obcokrajowców niemieckojęzycznych posiadacie inny numer telefonu, pod który mogliby zadzwonić i dowiedzieć się czegoś więcej o usługach i ewentualnej wizycie?

    Guten Morgen. Ich suche eine Zahnarztpraxis in Breslau. Akzeptieren Sie Patienten, die kein Polnisch sprechen? Ich spreche nur deutsch Bitte nehmen Sie mich als Patienten beim Zahnarzt mit Deutsch auf.