• 71 3634597
  • Dental Travel to
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
90% pozytywne
74 głosy

Gabinet dentystyczny dla obcokrajowców

Jak najbardziej!

Pobyt we Wrocławiu nie musi oznaczać tylko leczenia zębów (leczenie stomatologiczne). Przy okazji obcokrajowcy mogą zwiedzić ciekawe miejsca w naszym mieście Wrocław lub aktywnie wypocząć. Coraz popularniejsze jest wśród turystów łączenie wizyty u dentysty Wrocław z tradycyjną turystyką. Personel przychodni stomatologicznej Wrocław - CLINIDENT jest w stanie pomóc obcokrajowcom nie tylko w kwestii leczenia zębów. Oprócz tego, że jesteśmy w stanie zaoferować obcokrajowcom usługi stomatologiczne tej samej jakości i w dużo niższych cenach niż w placówkach zagranicznych, to dodatkowo przygotowaliśmy dla nich kompleksowy pakiet pobytu we Wrocławiu. Zwykły most wstawiany w przypadku brakującego zęba trzonowego to koszt około 310 EUR w Polsce i 700 EUR w Zachodniej Europie. Z kolei implant dentystyczny, który na Zachodzie kosztuje około 1600 EUR, w naszym gabinecie może być wstawiony już za około 800 EUR. Ponadto nasze usługi dentystyczne są opatrzone znacznie dłuższym niż gdziekolwiek indziej okresem gwarancji. W niektórych przypadkach jest to więcej niż 5 lat.

Organizujemy zagranicznym Pacjentom przelot, transport, zakwaterowanie, wyżywienie i ubezpieczenie. Na naszej stronie internetowej obcokrajowcy mogą znaleźć dokładne informacje o naszej klinice dentystycznej Wrocław - CLINIDENT, poznać naszą ofertę, cennik, zadać szczegółowe pytania, upewnić się, czy personel mówi w językach obcych i wreszcie umówić się na wizytę do stomatologa Wrocław. Za naszym pośrednictwem mogą zarezerwować hotel we Wrocławiu, wynająć samochód na terenie Wrocławia, czy zamówić stolik w restauracji we Wrocłąwiu, a także dowiedzieć się o atrakcjach dostępnych w stolicy Dolnego Śląska i samym mieście Wrocław.

Goście z zagranicy mogą w klinice stomatologicznej CLINIDENT we Wrocławiu skorzystać ze wszystkich usług stomatologicznych, płacąc za nie o wiele mniej niżeli w swoim kraju, a także za naszym pośrednictwem miło spędzić czas we Wrocławiu!
W tym dziale: Stomatologia dla obcokrajowców we Wrocławiu Gabinet dentystyczny Wrocław dla obco krajowca.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    I really recommend going to Clinident for visits with doctor Rafal. Dr Rafal helped me with my teeth problems, but the best thing is that he speaks English fluently and that is very useful in communication between doctor and patient. I recommend dr Rafal from Clinident for English speaking patients in Wroclaw.