• (71) 363-45-97
  • Stomatolog
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
91% pozytywne
103 głosy

Gwarancja usług stomatologicznych

Na wykonane zabiegi w gabinecie stomatologicznym CLINIDENT we Wrocławiu dajemy gwarancję. Oznacza to, że po wykonanym zabiegu uzupełnienia ubytku lub wykonania uzupełnienia protetycznego zapewniamy jego trwałość, a wszystkie uszkodzenia, które wynikną z naszej winy bezpłatnie naprawiamy.

Zapewniamy, że w naszym gabinecie stomatologicznym Wrocław - CLINIDENT wykorzystujemy najnowsze i najlepsze z dostępnych technologii, zatrudniamy profesjonalnie wykwalifikowany personel. Dzięki temu możemy być pewni, że oferujemy bardzo dobrą opiekę dentystyczną, którą możemy objąć gwarancją. Osiągnęliśmy to dzięki długiej tradycji i niezastąpionym doświadczeniu, a także dzięki ciągłemu szkoleniu i zapoznawaniu się z najnowszymi osiągnięciami współczesnej stomatologii.

Należy pamiętać, że medycyna nie jest czymś choćby zbliżonym do innych usług. Tutaj niezwykle ważną rolę (jeśli nie najważniejszą) odgrywają indywidualne predyspozycje Pacjentów i unikalne przypadki. W medycynie każdy przypadek jest unikalny i wymaga indywidualnego podejścia. Nawet idealnie wykonany zabieg stomatologiczny może okazać się nie do końca udany i zaowocować nie do końca oczekiwanymi rezultatami. Dlatego gwarancja jak w przypadku sprzętu elektronicznego jest praktycznie niemożliwa. Jednak jeśli w krótkim czasie ulegnie uszkodzeniu uzupełnienie wykonane w naszym gabinecie dentystycznym CLINIDENT we Wrocławiu, wykonamy je ponownie bezpłatnie.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Najlepszy ortodonta Wrocław, polecany stomatolog we Wrocławiu, dobry dentysta Wrocław opinie.