Czy przydatne?
92% pozytywne
103 głosy

Wizyta w pogotowiu stomatologicznym

Jeśli Pacjent przychodzi z bolącym zębem, stomatolodzy w gabinecie stomatologicznym CLINDENT Wrocław najpierw starają się pomóc mu zlikwidować ból. To samo tyczy się samego leczenie zębów, które w gabinecie stomatologicznym wcale nie musi boleć. Stosujemy nowoczesne i całkowicie bezpieczne znieczulenia, także dla osób z alergią lub mających różne schorzenia.

W gabinecie stomatologicznym Wrocław - CLINIDENT staramy się wyleczyć każdy ból zębów. Najpierw sprawdzamy na czym polega problem. Zwykle choremu wydaje się że wie, który ząb boli. Nerwy zębowe czasem jednak wysyłają do mózgu błędne sygnały. Oznacza to, że problem może w rzeczywistości dotyczyć innego zęba albo nawet drugiej szczęki. Nasz stomatolog Wrocław zbada zęby i dziąsła szukając oznak obrzęku, zaczerwienienia i uszkodzenia zęba. Może przepłukać bolący obszar ciepłą wodą, aby usnąć wszelkie pozostałości jedzenia i sprawdzić wrażliwość na ciepło. Do zidentyfikowania próchnicy, pęknięć zębów lub problemów z kością szczęki konieczne może być prześwietlenie.

Część Pacjentów nie czuje, że coś złego dzieje się z zębem. Dlatego wskazana jest kontrola co pół roku. Co dwa lata powinno się z robić zdjęcie panoramiczne.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    Dziękuje CLINIDENT za przyjęcie mnie w czasie pandemii koronawirusa. Leczenie u stomatologa było sterylne i bezpieczne podczas wizyty w gabinecie stomatologicznym. Dziękuje doktorowi, że podjął się pilnego leczenia mojego bólu zęba, bo już nie wytrzymywałem z bólu.

W tym dziale: stomatolog ostry dyżur, gdzie szpital stomatologiczny wrocław, gdzie z bólem zęba wrocław stomatolog, gdzie otwarty gabinet stomatologiczny.