• Ostry dyżur
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
82% pozytywne
29 głosów

Silny ból zęba

Jeżeli ząb boli po lub podczas jedzenia słodkich pokarmów, to najprawdopodobniej rozwinęła się w zębie próchnica. Jest to sygnał informujący o tym, że ząb ulega zniszczeniu.

Należy zgłosić się do gabinetu stomatologicznego Wrocław - CLINIDENT, gdzie próchnica zostanie usunięta przed doświadczonego stomatologa Wrocław.

Takiego bólu nie należy bagatelizować, ponieważ nieleczona próchnica doprowadzi w konsekwencji do pojawienia się bólu samoistnego. Branie środków przeciwbólowych w tej sytuacji nie rozwiązuje problemu, ponieważ najpewniej doszło już do nieodwracalnych zmian zapalnych w miazdze zęba i należy leczyć go kanałowo (zobacz zakładkę "leczenie kanałowe Wrocław").

Jeśli będziemy zwlekać z wizytą u lekarza stomatologa Wrocław bóle nasilą się, staną się dokuczliwe, szczególnie w nocy.

W dalszej kolejności może pojawić się obrzęk zęba.

Zagadnienia: bolesny silnie ząb, boli ząb silnie wrocław, dyżur stomatologa na silnie bolący ząb, leczenie silnego bólu zęba wrocław gdzie z silnym bólem zęba wrocław

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    Dzięki za ten materiał. Najbardziej doceniam takie rady DYI, czyli jak w domu coś zrobić. Dzięki temu już wiem co robić z bólem zęba domowymi sposobami.