• Ostry dyżur
 • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
92% pozytywne
148 głosów

Ból zęba leczenie

Ból zęba należy leczyć jak najszybciej. W gabinecie dentystycznym CLINIDENT Wrocław staramy się pomóc wszystkim Pacjentom, którzy zgłaszają się do nas z bolącym zębem. Jeśli przyczyną bólu zęba jest:

 • próchnica

  - obszar objęty próchnicą zostanie usunięty i zastąpiony wypełnieniem
 • obluzowana lub pękniętą plomba

  - zostanie ona usunięta i zastąpiona
 • zapalenia miazgi zęba

  - niezbędne może być leczenie kanałowe. Nasz dentysta Wrocław usunie zepsutą miazgę, wypełni wolną przestrzeń specjalną pastę i założy koronkę w celu zabezpieczenia i uszczelnienia zęba. W razie stanu zapalnego zęba niezbędna może być antybiotykoterapia.

Na szczęście minęły już czasy, w których jedynym ratunkiem było usunięcie bolącego zęba (ekstrakcja zęba Wrocław). W pogotowiu dentystycznym CLINIDENT Wrocław zabieg ten traktujemy jako ostateczność. Leczenie endodontyczne (leczenie kanałowe) jest zabiegiem, który umożliwia zachowanie Pacjentom tych zębów, które w innym wypadku wymagałyby usunięcia.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

  U mnie trzykrotnie ból zęba skończył się plombowaniem. Ani razu po bólu zęba nie usunięto mi go, a mój małżonek miał tak głęboką próchnicę, że mu usunął dentysta ząb cały. Także z mojego doświadczenia to jeśli mocny ból zęba, to będziesz mieć plombę na tym zębie. Hehe :)

W tym dziale: leczenie bolącego zęba wrocław, boli ząb dentysta we wrocławiu, pulsujący ból zęba leczenie, ząb boli pulsująco, pulsujący ból zęba leczenie wrocław.