• Ostry dyżur
 • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
86% pozytywne
176 głosów

Guzek na podniebieniu twardym

Guzek na podniebieniu twardym (czy zgrubienie na podniebieniu) może być spowodowany przez wiele przyczyn. Może to być infekcja bakteryjna lub wirusowa, stan zapalny, torbiel, podrażnienie mechaniczne, reakcja alergiczna, czy inna zmiana, nawet nowotworowa. Aby dokładnie określić co wywołało pojawienie się takiego guzka i jak sobie z nim poradzić, należy udać się do dobrego specjalisty – dentysty gabinetu dentystycznego CLINIDENT, który ewentualnie skieruje na dalsze badania. Jeśli guzek na podniebieniu twardym pojawił się nagle, z dnia na dzień, nie powinniśmy się obawiać zmiany nowotworowej. Jednak jak najszybsza wizyta u dobrego dentysty jest jak najbardziej wskazana.

Kulka, guz na podniebieniu Wrocław
Kulka, guz na podniebieniu

Zatem jeśli masz coś, co przypomina guza na podniebieniu, guzka na podniebieniu, kulkę na podniebieniu, kuleczkę na podniebieniu to przyjdź niezwłocznie do gabinetu dentystycznego CLINIDENT we Wrocławiu.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 10

  Widzę że nie tylko ja mam ten problem ;) czy ktoś otrzymał odpowiedź na pytanie. czy tylko zapraszają na prywatną wizytę za 150 PLN jak nie więcej;) żeby powiedzieć że dalej to trzeba się udać do chirurga lub Bóg wie gdzie i zapłacić następne 150 lub już 200. Przysięgły misie że będą leczyć i pomagać ludziom ale jak widać to tylko pusta przysięga i puste słowa aby dostać dyplom i zerować puste Przysigi jak i puste czasy hajs hajs i jeszcze raz hajs

  Właśnie taki sam guzek wyskoczył mi na podniebieniu jest miękki jakby z ropa w środku ból pulsujący wypadła mi plomba w zębie dwójce i właśnie taki guzek wyskoczył

  Wypadła mi plomba w dwójce i właśnie takie coś pojawiło mi się na podniebieniu miałam to już kilka razy ale po jakimś czasie znikało teraz znowu mi się pojawiło jak leczyć

  Mnie się coś takiego zrobiło jak mi usemke wyrwali... I tak jest już ze 2 lata raz mniejsze raz większe wkurza mnie to da radę to usunąć?

  Mam guzek na podniebieniu juz 50 lat .on mi nie przeszkadza nie boli nie rosnie .Co to moze byc ?

  Witam miałam guzek na podniebieniu wczoraj z tego guza mi wyszedł ząb

  Cześć, am zgrubienie na podniebieniu twardym w czasie koronawirusa. Czy muszę udać się na ostry dyżur dentystyczny we Wrocławiu na leczenie guza?

  Mam biaby nalot na dziąśle i czuje góle na podniebieni

  Mam guzka na podniebieniu twardym...od dwóch miesięcy . Na początku był wiekszy teraz jest mniejszy...jak go dotykam językiem mam wrażenie ,że popycham powietrze w stronę zęba...

  Witam mam takiego guzka na podniebieniu już 3 lata byłam u rodzinnego i laryngologa mówią że nic tam nie ma . Guzek nie boli .jest twardy wielkości groszku może mniejszy ma gładką powierzchnię raczej okrągły koloru podniebienia . Znajduje się na linii zęba 5. Bardzo się boje iść do lekarza że to nowotwór. Mam 24 lata jakie jest prawdopodobieństwo że to rak? Bardzo się boje nie mogę normalnie funkcjonować.

W tym dziale: wzgórek na podniebieniu, zrobił się guz na podniebieniu, pojawiło się zgrubienie na podniebieniu, wypukłoci na podniebieniu, ropa z podniebienia, kulka na podniebieniu, zgrubienie na podniebieniu twardym wrocław.