• Ostry dyżur
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław

Pogotowie dentystyczne Wrocław

Ostry dyżur i szybka pomoc dentystyczna we Wrocławiu pilnie potrzebna? Gabinet dentystystyczny CLINIDENT oferuję usługę pogotowia dentystycznego w obliczu epidemii Koronawirusa. Umawiamy Pacjentów tylko na konkretny termin z przestrzeganiem specjalnych procedur bezpieczeństwa Pacjentów i naszego stomatologa. Pacjenci przyjmowani są w przypadkach nagłych bólowych i zapalnych zęba. Podczas dyżuru dentystycznego udzielane są świadczenia doraźne, stomatologia zachowawcza, leczenie zębów, z ekstrakcjami (usuwaniem) zębów włącznie.

Dyżur dentystyczny Wrocław

Oferujemy pomoc w ostrych, nagłych przypadkach bólowych i stanach nagłych. Dyżur dentystyczny CLINIDENT pogotowia dentystycznego we Wrocławiu to metoda gdy nagle zaboli Cię ząb, dostaniesz krwawienia z dziąseł, ząb zaczyna się ruszać, ząb się poluzował albo złamał. Wtedy nasz dentysta szybko, skutecznie i bezboleśnie wykona niezbędne zabiegi. Nie musisz już więcej czekać z bólem!

Pogotowie dentystyczne
Dyżur dentystyczny Wrocław
UWAGA! Przyjmujemy tylko i wyłącznie po wcześniejszej rejestracji!
Zastrzegamy, że w sytuacjach takich jak: sterylizacja narzędzi, dezynfekcja pomieszczeń gabinetu, czy obecność lekarza przy innym Pacjencie, nie będziemy wstanie odebrać telefonu lub podjąć się pilnego leczenia.

Dentysta Ostry dyżur Wrocław

Kiedy Pacjent cierpi z powodu mocnego bólu zęba to najlepszym wyjściem jest na pogotowiu dentystycznym we Wrocławiu. Usługę takiego pogotowia świadczą niektóre gabinety dentystyczne, jak nasz CLINIDENT Wrocław. Zazwyczaj nasze pogotowie dentystyczne czynne jest całodobowo, przez 7 dni w tygodniu (dentysta 24h całodobowo). Nie zawsze się nam to udaje ze względu na wysokie koszty zatrudnienia lekarza dentysty w nocy. Dlatego za ostry dyżur dentystyczne pobieramy trochę większe opłaty za wizytę i leczenie dentystyzne niż w porze dnia. Jednak jeśli akurat tego dnia będziemy nieczynni, to napisz nam wiadomość przez formularz kontaktowy na stronie internetowej, a wtedy z samego rana odszwonimy i umówimy Cię od razu. Atutem wizyty jest jednak, że pomożemy Pacjentowi w sytuacji bólowej i wyleczymy bólowe miejsce w jamie ustnej. Pogotowie dentystyczne CLINIDENT jest również czynne w niedziele i święta. Jeśli chodzi o cennik usług dentysty całodobowego to jak już wspminaliśmy - ze względu na koszt utrzymania nocnej zmiany, cennik jest wyższy niż podano na stronie. Niemniej jednak warto przyjść z silnym bólem od razu na ostry dyżur dentystyczny, niż czekać do rana, kiedy cena za wizytę u dentysty z rana będzie niżna. Zapraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość związaną z kosztami utrzymania takiego pogotowia dentystycznego.