Promocja zima 2021 - zwrot kosztów pierwszej wizyty!

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363 45 97 aby zbadać wady i nieprawidłowości zgryzu.

W przypadku podjęcia leczenia ortodontycznego (założenie aparatu), koszt pierwszej wizyty zwracamy!

  • 71 3634597
  • Aparat estetyczny
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
92% pozytywne
14 głosy

Aparaty Invisalign


Aparat Invisalign
Aparat Invisalign

Leczenie ortodontyczne systemem Invisalign to idealnie przeźroczyste nakładki obejmujące zęby. Invisalign inaczej zwane są pozycjonerami. Nakładki Invisalign projektowane są indywidualnie dla każdego Pacjenta gabinetu stomatologicznego we Wrocławiu. Pozycjonery dopasowane są do kształtu łuków zębowych i linii uśmiechu Pacjenta. Zapewnia to jemu komfort oraz wygodę w noszeniu. Przy tym Invisalign nie zaburza wymowy osoby noszącej. Leczenie ortodontyczne przy użyciu Invisalign uzależnione jest od współpracy Pacjenta z ortodontą. Pozycjonery muszą być niestety noszone całodobowo. Wyjmuje się je tylko podczas posiłków i szczotkowania zębów. Ilość pozycjonerów zależy od wady zgryzu. Czas noszenia jednej płytki to 2 tygodnie, następnie Pacjent zakłada kolejną płytkę, aż do uzyskania określonej w leczeniu korekcji zgryzu.

Aparat Invisalign
Aparat Invisalign
W tym dziale: Aparaty Invisalign, aparat niewidoczny Invisalign, estetyczne aparaty od ortodonty, System Invisalign.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 3

    Witam.Czy trzeba przychodzić na wizyty kontrolne z INVISALIGN, jeśli tak to w jakich odstępach czasu? Czy dostaje się od razu zestaw nakładek na zęby na cale leczenie? Jaki jest całkowity koszt leczenia nadładkami invisalign? Z gory dziekuje za odp. Pozdrawiam!

    Dzięki metodzie invisalign zaoszczędziłam dużo wstydu przez to, że w wieku ponad 30 lat, nie musiałam się nagle pokazywać z metalowym aparatem na zębach w pracy. Ja wiem, że mogłam wybrać estetyczny aparat, który jest przeźroczysty, ale zaufałam Pani Marlenie Kosior i zdecydowałam się na zakładane na dzień i na noc nakładki na zęby Invisalign. Polecam kobietom metodę nakładkową przy leczeniu ortodontycznym.

    Ja wiem, że to drożej wychodzi, ale leczenie nakładkami Invisalign się zwróci w wygodzie i efekcie wizualnym. Praktycznie przez 10 miesięcy nikt z pracy nie zauważył, że nosiłem nakładki w pracy. Poza tym np. na prezentacjach zdejmowałem je, żeby nie brzmieć gorzej. No fakt, to efekt uboczny, że wymowa może się ciut zmienić jak je nosisz, ale na ważne momenty jak prezentacja nakładki Invisalign możesz zdjąć. Leczenie takim aparatem ortodontycznym uważam za najlepsze.