Promocja wiosna 2021 - zwrot kosztów pierwszej wizyty!

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363 45 97 aby zbadać wady i nieprawidłowości zgryzu.

W przypadku podjęcia leczenia ortodontycznego (założenie aparatu), koszt pierwszej wizyty zwracamy!

  • 71 3634597
  • Ortodonta
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
100% pozytywne
10 głosów

Pierwsza konsultacja ortodontyczna


Jeśli do gabinetu CLINIDENT trafiłeś(aś) od innego lekarza ortodonty, przynieś ze sobą koniecznie zabierz ze sobą wszystkie wykonane badania, czyli zdjęcia RTG, tomografia, itp. Jeśli ich nie posiadasz, to też nie problem.

Pierwsza wizyta w gabinecie CLINIDENT jest konsultacją ortodontyczną, podczas której lekarz przeprowadzi z tobą rozmowę dotyczącą twoich potrzeb i oczekiwań. Następnie zajmie się dokładnym badaniem zębów i zgryzu, a także oceną rysów twarzy, funkcjonowaniem stawów skroniowo – żuchwowych, czynnością oddychania, połykania oraz mowy. Po badaniu ortodonta zleca zwykle zrobienie dodatkowych zdjęć rentgenowskich i wykonuje wyciski niezbędne do sporządzenia modeli diagnostycznych. Na podstawie analizy zebranych materiałów lekarz ortodonta przygotowuje dla ciebie indywidualny plan leczenia. Zawarte zostaną w nim informacje na temat rodzaju aparatu, który zostanie zastosowany, przewidywanego czasu leczenia oraz jego kosztów

Podczas pierwszej konsultacji dowiesz się absolutnie wszystkiego o leczeniu aparatem ortodontycznym.
W tym dziale: Pierwsza wizyta u ortodonty, pierwsza konsultacja ortodontyczna, pierwszy ortodonta, pierwsza ortodontka.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    Dzień dobry. Postanowiłam do Was napisać, ponieważ widzę ze cieszycie się dobra reputacja i przede wszystkim proponujecie również leczenie na raty. Prosiłabym o więcej informacji na ten temat. Na początek może przedstawię moją sytuacje: otóż od jakiegoś czasu mieszkam w Niemczech i tu tez pracuje posiadam niemiecką umowę o prace i comiesięczne rachunki o zarobkach czy w takim przypadku istnieje mozliwość rozłożenia leczenia na raty? Chodzi mi konkretnie o założenie aparatu na zęby. Dwa luki na gore i dół. Zęby są wyleczone, ponieważ ostatnio odbyłam kilka wizyt u stomatologa. Będę teraz w Polsce i byłabym bardzo wdzięczna gdyby w tym czasie udało założyć się aparat ortodontyczny na zęby na jednej wizycie. Oczywiście na wizyty kontrolne również przyjeżdżała bym do Państwa.