• 71 3634597
  • Implanty
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
80% pozytywne
45 głosów

Czy po wszczepieniu implantu, w oczekiwaniu na wykonanie korony, będę zmuszony chodzić bez zęba


W gabinecie dentystycznym CLINIDENT na żadnym etapie leczenia implantami dentystycznymi nie zdarzy się, że Pacjent będzie zmuszony opuścić gabinet dentystyczny bez zęba. Wszystkim Pacjentom bez znaczenia na ilość utraconych zębów i stan kości możemy zagwarantować, iż bezpośrednio po zabiegu otrzymają nowe mocno umocowane tzw. zęby tymczasowe. W oczekiwaniu na zakończenie procesu osteointegracji nasz Pacjent użytkować będzie uzupełnienie tymczasowe, które jest zakładane tuż po zakończeniu zabiegu i po każdej następnej wizycie. Umożliwia to Pacjentom powrót już następnego dnia do wszystkich codziennych czynności życiowych. Nowe zęby nie tylko dają komfort gryzienia i mówienia, ale również zabezpieczają ranę i ułatwiają gojenie.

W zależności od indywidualnej sytuacji tymczasowe zęby mogą opierać się na ostatecznych implantach dentystycznymi lub na specjalnych implantach pomocniczych. Są to bardzo drobne małe śrubki umocowane pomiędzy ostatecznymi wszczepami, a umożliwiające zamocowanie na nich tymczasowych zębów Wrocław.

W gabinecie CLINIDENT zwracamy szczególnie dużą uwagę na zapewnienie Pacjentom jak najwyższego komfortu po przeprowadzonym zabiegu.
Po wszczepieniu implantu zębowego
W tym dziale: Czas przygotowania korony ceramicznej, czas wszczepu, okres, termin oczekiwania na koronę porcelanową.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.