Czy przydatne?
81% pozytywne
66 głosów

Przytwierdzenie wsporników (łączników)


Gdy osteosynteza wszczepów dobiegła końca i zostały one na stałe umocowane w kości szczękowej, odbywa się następny etap. Tym razem chirurg implantolog przytwierdza do wszczepów łączniki, zwane także wspornikami. Łączniki te przechodzą przez dziąsła i przytwierdzony do nich zostaje następnie most.

Po kontroli stabilności połączenia łącznika z implantem Wrocław, lekarz implantolog mocuje na nim ostateczną koronę protetyczną. Na tym etapie leczenie implantologiczne w gabinecie implantacji CLINIDENT we Wrocławiu jest zakończone. Doświadczony Implantolog informuje Pacjenta o zaleceniach, udziela wskazówek dotyczących higieny oraz ustala z Pacjentem harmonogram okresowych wizyt kontrolnych (kontrola implantu dentystycznego).

Ostateczne zęby wykonywane indywidualnie z porcelany przez technika pozwalają zrealizować wszystkie oczekiwania Pacjentów dotyczące ich kształtu, wielkości, koloru, stopnia jasności. Nowe piękne, mocne na stałe zamocowane zęby, umożliwiają gryzienie wszystkich pokarmów, dzięki czemu dają poczucie wyjątkowej satysfakcji.

W tym dziale: Osteosynteza implantu, umocowanie, mocowanie w żuchwie, stabilizacja.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.