• Implanty
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
81% pozytywne
60 głosów

Przed zabiegiem


Zabieg założenia implantów stomatologicznych poprzedza:

  • szczegółowy wywiad stomatologiczny
  • diagnostyka medyczna

Wywiad i diagnostyka przeprowadzane są w naszym gabinecie implantologicznym Wrocław - CLINIDENT podczas osobistej wizyty Pacjenta. Przed zabiegiem implantologicznym ustalamy, jakie badania są konieczne przed wykonaniem implantów stomatologicznych, wybieramy metodę leczenia implantami stomatologicznymi, udzielamy informacji na temat gwarancji implantów stomatologicznych, ustalamy koszty leczenia implantologicznego, uczymy każdego Pacjenta, jak postępować po wykonanym zabiegu, uzgadniamy terminy kolejnych wizyt (kontrola leczenia implantami stomatologicznymi) i samego zabiegu i przeprowadzamy szczegółowy wywiad z Pacjentem. Następnie przechodzimy do etapu dokładnej diagnostyki przedimplantacyjnej. Ma ona na celu przedstawienie warunków w jamie ustnej Pacjenta, ułatwienie lekarzom implantologom bardziej sprawnego i precyzyjnego wykonania wszczepienia implantu stomatologicznego, jak również uniknięcie powikłań po zabiegu wszczepienia implantu stomatologicznego.

Wszystkich, którzy pragną zniwelować braki w uzębieniu i szczerze się uśmiechać zapraszamy jak najszybciej na konsultację do gabinetu CLINIDENT we Wrocławiu.
W tym dziale: Przed zabiegiem stomatologicznym, przed założeniem implantu zębowego, wszczepienie implantu dentystycznego.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1

    Robiłam u Państwa implant zębowy z tytanu. Czy mając wszczepione implanty mogę wykonać badanie rezonansu magnetycznego? Czy ząb implant z tytanu przyciągnięty zostanie przez rezonans magnetyczny?