• 71 3634597
  • Implanty
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
92% pozytywne
108 głosów

Plan leczenia


Po zebraniu i przeanalizowaniu danych z analizy zdjęć oraz wywiadu lekarskiego i badania stomatologicznego nasz doświadczony Implantolog przedstawia Pacjentowi wszelkie dostępne informacje o możliwych do zastosowania w jego przypadku metodach implantologicznych. Oferujemy Państwu kilka technik implantoprotetycznych i systemów implantologicznych, co daje lekarzom przychodni CLINIDENT Wrocław wiele możliwości przeprowadzenia leczenia implantologicznego.

Różnorodność możliwości związana jest niestety z ogromnym zróżnicowaniem cenowym. To Pacjent w porozumieniu z naszym stomatologiem Wrocław zadecyduje, jakie rozwiązanie wybrać. Podczas dyskusji z Pacjentem przedstawiamy zalety i wady każdej z metod. Informujemy także naszych Pacjentów o gwarancji, jakiej podlegają stosowane w naszym gabinecie stomatologicznym implanty dentystyczne. Pacjent jednak powinien mieć świadomość, że niektóre z elementów uzupełnienia mogą ulec zużyciu i będą wymagały wymiany (śrubki, części z akrylu lub kompozytu).

Plan leczenia zawiera ramy czasowe zabiegów, kosztorys oraz podstawowe wiadomości na temat proponowanych przez nas sposobów leczenia. Wszelkie wątpliwości i pytania Pacjentów wyjaśniamy podczas wizyty w gabinecie implantologicznym CLINIDENT
W tym dziale: Plan leczenia implantem zębowym, zakres implantów dentystycznych, badanie implantologiczne..
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1
    • 3 grudnia 2010

    Czy możliwe jest wszczepienie imlantów w obydwie szczęki(całkowity brak zebów od 12 lat) a jesli tak to bardzo prosze o orientacyjne podanie kosztów(ceny)Mam 62l Jaką przeszkodą może być osteoporoza? Bardz prosze o odpowiedż.