• 71 3634597
  • Implanty
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
76% pozytywne
138 głosów

Ile kosztują implanty


Całkowity koszt leczenia implantologicznego we Wrocławiu ustala się wspólnie z naszym stomatologiem w ramach wstępnych konsultacji. Podczas pierwszej wizyty lekarz dentysta w gabinecie dentystycznym Wrocław - CLINIDENT przedstawi Państwu wszelkie dostępne informacje o możliwych do zastosowania metodach oraz przedstawi Państwu zalety i wady każdej z nich.

Koszt (cena) zależy od zakresu leczenia i liczby implantów stomatologiczych. Cały kosztorys obejmujący pracę, czy inne koszty, zostaje przedstawiony jeszcze przed rozpoczęciem leczenia implantami stomatologicznymi. Ceny implantów stomatologiczych kształtują się w zależności od zmian kursu walut i raczej od ok. 10 lat utrzymują się na tym samym poziomie. O ile przy pojedynczych implantach stomatologiczych cena zwykle jest łatwa do oszacowania i wynosi w granicach kilku tysięcy złotych, o tyle przy większych brakach w uzębieniu lub przy całkowitym bezzębiu mamy do czynienia z dużo większymi rozbieżnościami. W niektórych przypadkach, kiedy u Pacjentów występują zaniki kostne, oprócz zabiegu wszczepienia implantu stomatologicznego należy wykonać dodatkowe procedury chirurgiczne, co wiąże się z dodatkowymi kosztami. Nie można także przewidzieć niespodziewanych kosztów dodatkowych mogących wystąpić, gdy stan zdrowia Pacjenta ulegnie zmianie w trakcie leczenia implantami stomatologicznymi i ma to wpływ na zmianę procedur. Jednak są to wypadki bardzo sporadyczne i praktycznie zawsze jesteśmy w stanie określić wydatki jakie Pacjent będzie musiał ponieść przy różnych opcjach leczenia już na samym początku.

W tym dziale: Cennik za implant dentystyczny, koszt założenia implantu zębowego, cena za implanty stomatologiczne, kosztorys implanty zębowe.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 2

    Jak długo po wszczepienia implantu czeka sie na koronę zeba

    Witam. interesują mnie 2 implanty zebów: prawej 7 i lewej 6 szczęki dolnej. Slyszalem o ratach w Clinident. Interesuje mnie cena 2 szt. i wysokosc raty miesiecznej w skali 12 miesiecznej splaty calosci. Rozumiem rowniez, że ceny moga sie wahac w zaleznosci od jakosci implantow. Prosilbym o wycene tych najtanszych i najdrozszych abym mogl wyciagnac srednia. Za pomoc z góry uprzejmie dziekuje.