• 71 3634597
 • Dentysta
 • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
98% pozytywne
75 głosów

Dentysta dla studenta


Uczysz się lub jesteś studentem i szukasz dobrego dentysty we Wrocławiu? Dobrze trafiłeś, bo gabinet dentystyczny CLINIDENT we Wrocławeiu ma dla Ciebie doskonałą ofertę. Zapewniamy pełen zakres zabiegów dentystycznych dostosowanych do wymagań czasowych jak i z myślą o kieszeni studentów.

Dentysta dla studenta

We Wrocławiu mieszka bardzo wielu studentów. Większość z Was przyjechało tu z innych miast. Zajęcia, nauka i inne elementy życia studenckiego bardzo często przeszkadzają w regularnych wizytach u dentysty. Zwłaszcza, że większość z Was swojego stałego dentystę ma w miejscu, z którego pochodzi. Dojazdy stają się uciążliwe, a czas spędzony w rodzinnym domu można zdecydowanie lepiej wykorzystać niż na wizyty w gabinecie dentystycznym. Najczęściej też takie gabinety dentystyczne nie mają oferty dostosowanej do potrzeb studentów. Dlatego doskonałym pomysłem jest dentysta dla studenta w gabinecie dentystycznym CLINIDENT we Wrocławiu. Nasz gabinet dentystyczny dla studentów jest czynny codziennie od godziny 9:00 do 20:30. Wizytę można zaplanować w tygodniu, między zajęciami lub w weekend. Wiemy jaka ważna jest elastyczność, dlatego dostosowujemy się do Waszych oczekiwań.

O zdrowie zębów należy dbać cały czas. Zwłaszcza w czasie zwiększonego stresu i wzmożonej aktywność. A taki stan najczęściej utrzymuje się przez większość okresu nauki akademickiej. Pozostawanie pod ciągłą opieką dentysty w rodzinnych stronach staje się uciążliwe, a nawet niemożliwe, dlatego lepszym rozwiązaniem, a na pewno zdrowszym, jest skorzystanie z naszej oferty dentysty dla studenta we Wrocławiu.

Z myślą o Was, studentach, zapewniamy kompleksowe leczenie dentystyczne. Składają się na to następujące zabiegi:

 • Profilaktyka
  – zęby nie tylko trzeba leczyć, ale też dbać, żeby się nie psuły. Oferujemy profesjonalne czyszczenie zębów, usuwanie kamienia nazębnego, wizyty kontrolne dla studenta. Im więcej uwagi poświęcicie zębom teraz, tym mniej będzie Was to kosztowało w przyszłości.
 • Leczenie zębów studenta

  – wypełnienia, plomby, nieszczęsne borowanie – zapewniamy, że jest to bezbolesne. Lepiej szybko to załatwić studencie, niż później stanąć przed koniecznością usuwania zębów.
 • Pogotowie dentystyczne dla studenta

  – wypadki się zdarzają, zwłaszcza w tak ciekawym okresie jak studia. Szybko i skutecznie zaradzimy na każdy nagły przypadek – złamanie zęba, nagły ból, zdarzenia losowe podczas intensywnej nauki.
 • Ortodonta dla studenta

  – proste zęby? Żaden problem – wybierzemy najlepszy aparat specjalnie dla Ciebie. Chcesz się nim chwalić? Każdy go zauważy. Chcesz to zrobić dyskretnie? Postaramy się, żeby nikt nawet się nie domyślał, że masz aparat na zębach.
 • Zabiegi estetyczne

  – chcesz zrobić dobre wrażenie? Śnieżnobiałe żeby zawsze działają. Zapewniamy wybielanie, czyszczenie, a nawet poprawimy kształt Twoich zębów.

Nie ma na co czekać, zęby same się nie wyleczą. Jeśli chcesz mieć opiekę dentystyczną we Wrocławiu na najwyższym poziomie skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie naszej oferty dentysta dla studenta we Wrocławiu.

W tym dziale: Gabinet dentystyczny dla studenta Wrocław, dentysta dla studentów we Wrocławiu, dentysta dla studentów.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 2
  • 10 kwietnia 2020

  Dziękuje dentyście z Clinident za przyjęcie studentki Uniwersytetu w tak krótkim czasie od wystąpienia bólu zęba. Dentysta szybko mi pomógł i kilka godzin po założeniu plomby ząb przestał boleć. Plomba się trzyma, studentki z Uniwersytetu Wrocławskiego polecają wizytę.

  • 31 stycznia 2020

  Polecam Pana Rafała jako dentystę dla studenta. Pan Rafał był dla mnie miły, kompetentny i tłumaczył wszystko. Dodatkowo nie wyczerpał mojego studenckiego budżetu :)