• Usuwanie ósemek
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
91% pozytywne
91 głosów

Czy po usunięciu ósemki można przyjmować leki przeciwbólowe

W razie wystąpienia bólu przez pierwsze 2 dni można przyjmować ogólnodostępne środki przeciwbólowe. W szczególnych przypadkach nasz dobry chirurg stomatologiczny w gabinecie dentystycznym Wrocław – CLINIDENT może przepisać silniejsze środki przeciwbólowe lub antybiotyk. Należy też pamiętać, aby po zabiegu stosować zimne okłady zewnętrznych okolic policzka, które złagodzą ból.

Po usuniętym zębie mądrości
W tym dziale: Opuchnięta twarz, po wyrwaniu zęba boli, dziura po usuniętym zębie mądrości Wrocław, miejsce po usuniętych ósemkach Wrocław.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 2

    Dzień dobry, posiadam ząb 7 lewą dolną, chciałbym go usunąć. Ząb jest wyleczony kanałowo, jednak dalej daje dolegliwości bólowe od około roku z przodu i tyłu zęba (z tyłu jest kieszonka dziąsłowa po usuniętej 8. Posiadam zrobioną tomografię zęba. Czy jest możliwość usunąć ząb na życzenie pacjenta?

    Po usunięciu ósemek miejsca po zębie bardzo bolały. Nie miałem opuchlizny w miejscu po wyrwaniu jak to się często zdarza, ale bardzo bolało. Brałem Ketonal. Ketonal powodował, że ból po usuniętej ósemce od razu znikał. Chirurg stomatolog polecał co prawda inny lek przeciwbólowy, ale ja taki w domu miałem.