Promocja zima 2021 na leczenie INVISALIGN

Promocja z 18000 zł na 15900 zł za maksymalny całkowity koszt leczenia aparatem Invisalign.

  • 71 3634597
  • Aparaty Invisalign
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
100% pozytywne
2 głosy

Aparat Fastbrace


Obietnicą leczenia wad zgryzu przy użyciu Fastbrace jest szybkie leczenie ortodontyczne. Fastbraces to nowy sposób leczenia nakładkowego, gdzie aparat należy nosić od 15 do 20 minut dziennie. Producent tej metody zapewnia, że to dzięki opatentowanemu trójkątnemu kształtowi Fastbraces zęby i korzenie tych zębów delikatne przemieszczają się, bez ryzyka związanego z obumarciem zębów, a także z minimalną niewygodą noszenia tych nakładek. Producent zapewnia, że metoda Fastbrace jest szybkim i bezpiecznym sposobem leczenia wady zgryzu.

Metoda Fastbraces

Aparaty Fastbrace są dostępne w wydaniu zarówno metalowym, jak i porcelanowym - do wybory Pacjenta czy woli efekt szybszy, czy bardziej estetyczny, który potrwa nieco dłużej.

Leczenie Fastbraces u Ortodonty

Leczenie ortodontyczne przy użyciu aparatów Fastbraces jest nie tylko szybka, bezpieczna, łatwa, a także cenowo przystępna. Ceny wypadają nawet korzystniej niż innych aparatów nakładkowych.

Dzięki tej metodzie leczenie ortodontycznego, proces korygowania wady zgryzu trwać powinien kilka miesięcy, a nie lat, a Pacjenci efekty leczenia Fastbraces widzą już po kilku tygodniach. Standardowy metalowy aparat ortodontyczny posiada zazwyczaj kwadratowy kształt i pozwala na przemieszczenie zęba w ciągu pierwszego roku, a korzeń zęba w ciągu drugiego roku noszenia aparatu ortodontycznego. Dlatego leczenie u Ortodonty musi trwać niekiedy do 2 lat.

Aktualnie leczenie metodą Fastbrace jest nowością na rynku, jeszcze niedostępną w CLINIDENT we Wrocławiu. Jeśli chcesz skorzystać z równie szybkiej metody korygowania zgryzu - zapraszamy na pierwszą wizytę konsultacyjną, gdzie przedstawimy Ci dostępnie równie dobre i sprawdzone przez wiele lat alternatywne rozwiązania SZYBKIEGO leczenia wad zgryzu.
W tym dziale: metoda fastbraces, aparat fastbrace, leczenie ortodontyczne przy użyciu fast-brace, aparat ortodontyczny fastbraces.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 2

    Szukałam informacji o FastBraces w internecie i trafiłam na tą stronę. Ktoś korzystał z aparatów Fast Braces? W cenniku Clinident nie ma tej pozycji. Ogólnie to mało informacji poza marketingowym opisem, że niby super i że niby szybciej. Podzielcie się proszę wynikami FastBraces :)

    Nie leczyłem się przy użyciu aparatu Fastbraces, tylko na razie o nim czytam i przymierzam się do wyboru któregoś z aparatów nakładkowych. Nie potrafię doszukać sie tutaj na stronie Clinident, jak i u producenta Aparatu Fastbrace czym on się różni od Invisalign i innych aparatów nakładkowych na noc.