(71) 363-45-97   ::   Zalecenia po zabiegu Wrocław

Rok założenia 1989. Mamy już ponad 25 lat doświadczenia!
Strona główna » Zalecenia po wizycie » Po zabiegu usunięcia ósemki.

Po zabiegu usunięcia ósemki

Czy pomocne?:
+50 | 12

Bezpośrednio po usunięciu ósemki bezwzględnie należy utrzymać okolicę po ekstrakcji zęba (miejsce usuniętego zęba) w czystości. W celu ograniczenia krwawienia w czasie, gdy dochodzi do krzepnięcia krwi, lekarz chirurg-stomatolog w gabinecie chirurgii stomatologicznej Wrocław - CLINIDENT Pacjentom zaleca zagryźć suchą sterylną gazę (przez okres 30 – 45 minut). Przez kolejne 24 godziny nie należy palić, intensywnie przepłukiwać jamy ustnej, ani czyścić zębów w pobliżu miejsca ekstrakcji zęba. W przypadku dolegliwości bólowych i dyskomfortu można zażyć lek przeciwbólowy lub przyłożyć do twarzy woreczek z lodem na okres do 15 minut na twarzy. Należy także ograniczyć wysiłek i picie gorących płynów. W przypadku przedłużającego się lub znacznie nasilonego bólu, krwawienia lub gorączki należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem chirurgiem-stomatologiem z gabinetu chirurgii dentystycznej CLINIDENT we Wrocławiu.

Po usunięciu ósemek

Zagadnienia: Zalecenia po wyrwaniu ósemki, co jeść po usunięciu zęba mądrości, jak postępować po wyrwaniu zęba

Umów na wizytę

Clinident na Facebook'u

Clinident na Twitterze

Clinident na Google+

 1. Zadzwoń:
  Telefon do gabinetu (71) 363-45-97
 2. Wypełnij internetowy formularz
 3. Zostaw nam swój numer telefonu,
  a my oddzwonimy do Ciebie:

  +48

  Wysyłanie, proszę czekać...
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w ustawieniach przeglądarki.
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w ustawieniach przeglądarki.