Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "zimowa promocja 2020", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
91% pozytywne
104 głosy

Zalecenia po zabiegu wybielania zębów

Najważniejszą rzeczą jest, aby po zabiegu wybielania zębów zachować obowiązkowo przez 2 doby tzw. "białą dietę", polegającą na spożywaniu nie barwiącego jedzenia i picia. Zasada jest prosta: wszystko to, co może pobrudzić białą koszulę eliminujemy przez 48 godzin z naszej diety. W tym czasie należy również wstrzymać się z paleniem papierosów. Aby podtrzymać efekt wybielania zębów, CLINIDENT poleca stosowanie do codziennej higieny jamy ustnej pasty delikatnie wybielającej (np. Colgate Whitening), która świetnie usuwa "bieżące" przebarwienia zębów.

Pacjent musi pamiętać także o unikaniu spożywania przez 48 godzin bardzo gorących i bardzo zimnych pokarmów i napojów, ze względu na mogącą wystąpić przejściową nadwrażliwość zębów.

Zalecenia po wybielaniu zębów

Zalecenia po wybielaniu zębów

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Zalecenia, rady, porady.