Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "zimowa promocja 2020", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

 • (71) 363-45-97
 • Wybielanie zębów
 • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
87% pozytywne
41 głosów

Wybielanie żółtych zębów

Żółte zęby wcale nie musza oznaczać, że są niezdrowe, czy zaniedbane. Każdy ma naturalnie inny odcień zębów. Mogą one być właśnie żółte. Jednak odcień jak najbardziej zbliżony do białego jest bardzo pożądany. Można to osiągnąć właśnie za pomocą wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym Wrocław - CLINIDENT. Jednak przed samym zabiegiem wybielania zębów lampą plazmową najlepiej jest się dowiedzieć, dlaczego nasze zęby są żółte. Jest wiele przyczyn takiego stanu rzeczy. Pierwszą jest naturalny kolor.

Jakie są inne przyczyny żółknięcia zębów?

 • Wiek – z wiekiem zęby zaczynają ciemnieć i przebarwiać się. Jest to naturalny proces związany ze starzeniem się ciała i zębów. Szkliwo jest coraz cieńsze, przez długi czas narażone na działanie odbarwiających osadów.
 • Dieta – wiele spożywanych przez nas pokarmów ma właściwości odbarwiające. Są to: kawa, herbata, czerwone wino, kolorowe napoje, soki, ogólnie ciemne potrawy i w znacznym stopniu tytoń.
 • Zaniedbanie higieny – jeśli czegoś nie myjemy z czasem pokrywa się to brudem. Dzieje się to w krótkim czasie. Tak samo jest z zębami. Należy jak najlepiej dbać o higienę jamy ustnej, aby ograniczyć zaleganie szkodliwych osadów. W ten sposób unikniemy szybkiego przebarwiania się, zębów, a także wielu dolegliwości z próchnicą na pierwszym miejscu.
 • Antybiotyki – zażywanie antybiotyków może spowodować żółknięcie zębów. Także zażywanie innych leków może mieć wpływ na kolor naszych zębów. Dlatego podczas jakiejkolwiek kuracji należy uważnie obserwować, czy kolor naszych zębów nie ulega zmianie.
 • Urazy – uszkodzenie zęba może powodować zmianę jego koloru. Takie przebarwienia są stosunkowo trudne do usunięcia, dlatego wymagają indywidualnego podejścia.
 • Próchnica – psujący się ząb ulega odbarwieniom. Najlepszym sposobem na jego wybielenie jest wyleczenie próchnicy.
 • Zmiany wewnątrz zęba – zapalenia miazgi, wypełnienia kanałów czy leczenie kanałowe mogą powodować odbarwienia pojedynczych zębów.
 • Przebarwione zęby, czy takie, których kolor nam nie odpowiada, można poddać wybielaniu. W większości przypadków przynosi to zadowalające efekty. Jednak należy pamiętać, że zęby każdego z nas mają inną podatność na wybielanie. Tak samo jak przyczyna żółknięcia zębów u każdego może być inna. Przed rozpoczęcie wybielania zębów lampą plazmową najlepiej jest skonsultować się z dobrym lekarzem stomatologiem. Rozpozna on przyczynę żółtych zębów i wskaże najlepszą metodę postępowania. Należy także pamiętać, że samodzielne wybielania zębów może czasem przynieść fatalne skutki (jeśli niewłaściwie ją zastosujemy). Oczywiście każda metoda właściwie stosowana jest dobra, jednak najbezpieczniej jest oddać swój uśmiech w ręce profesjonalnego stomatologa we Wrocławiu.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1
  • 5 listopada 2018

  Ja palę papierosy przez 20 lat już i naprawdę przez papierosy najbardziej się zęby robią żółte. Dla palaczy niestety częstsze wizyty u stomatologa. Po paleniu papierosów trzeba częściej skaling zębów i najlepiej polishing od razu. Polishing to polerowanie zębów po usunięciu osadów, polecam dla palaczy.

W tym dziale: Wybielenie jednego żółtego zęba, wybielanie tylko jednego żółtego zęba.