Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "jesienna promocja 2019", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
82% pozytywne
50 głosów

Wybielanie kłów (trójek)

Kły (trójki) u prawie każdego Pacjenta maja trochę ciemniejszy odcień niż inne zęby. Może to stanowić dla nas problem i pewien dyskomfort estetyczny. Jest to jednak naturalny stan rzeczy. Kły są już tak zbudowane, że są odrobinę ciemniejsze. Wybielenie samych kłów górnych i dolnych nie stanowi żadnego problemy. Najlepiej jest to zrobić w gabinecie dentystycznym Wrocław - CLINIDENT. W ten sposób dobry dentysta będzie miał kontrolę nad całym zabiegiem. Jedną z najlepszych metod jest Beyond Whitening – zabieg jest przeprowadzany podczas jednej wizyty w gabinecie dentystycznym, a efekt jest natychmiastowy. Ta metoda pozwala na wybielenie jedynie kłów bez szkody dla pozostałych zębów.

Trójki (kły) mają naturalnie ciemniejszy odcień, zwłaszcza trójki górne!
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1
    • 14 lipca 2019

    Witam, jaki jest koszt wybielenia samych trójek/kłów? Pozdrawiam

W tym dziale: Wybielanie kłów górnych, które są żółte, dobielenie pojedynczego zęba.